Wiadomości

  • 2 września 2021
  • 5 września 2021
  • wyświetleń: 5794

W Bielsku-Białej zamkną ul. Zamkową. Objazd dla linii "50"

Za nami:

Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej poinformował, że w niedzielę, 5 września, w związku z wyłączeniem ruchu na ulicy Zamkowej od godziny 16.00 do końca dnia wprowadzony zostaje objazd dla autobusów linii nr 1, 4, 7, 8, 10, 24, 28, 50, 57, które zostają skierowane ulicami: Wzgórze, Ks. Stanisława Stojałowskiego, Romana Dmowskiego, Stefanii Sempołowskiej oraz 1 Maja.

MZK, autobus
W Bielsku-Białej zamkną ul. Zamkową. Objazd dla linii "50" · fot. komunikacja.um.bielsko.pl


Pominięte zostaną przystanki Plac Żwirki i Wigury. W zamian obsługiwane będą przystanki Dmowskiego Urząd Miejski. W kierunku centrum miasta autobusy zamiast przystanku Plac Mickiewicza będą obsługiwały przystanek Plac Mickiewicza Łacznik. Trasa objazdu dotyczy także kursów zjazdowych linii nr 11, 17, 22, 25, 31, 33, 35 i 56.

Zamkną ulicę Zamkową. Wyznaczono objazdy dla autobusów MZK
W Bielsku-Białej zamkną ul. Zamkową. Objazd dla linii "50" · fot. Wydział Komunikacji UM w Bielsku-Białej


Zamknięcie ulicy Zamkowej w Bielsku-Białej w niedzielę, 5 września ma związek z organizowanym w tym dniu wydarzeniem kończącym tegoroczne obchody Dni Bielska-Białej. O godzinie 19.30 zacznie się tam koncert piosenek Marii Koterbskiej "Miasto pani Marii", a po nim iluminacje na murach zamku z muzyką zespołu The ThreeX.

mp / czecho.pl

źródło: Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.