Wiadomości

  • 20 września 2021
  • wyświetleń: 1757

Indywidualne lekcje j. niemieckiego z współautorem serii "PERFEKT"

Artykuł sponsorowany:

Piotr Dudek - czynny nauczyciel z wieloletnim stażem, współautor serii "PERFEKT" wydawnictwa Pearson do nauki języka niemieckiego używanego obecnie w szkołach średnich w całej Polsce zaprasza na indywidualne lekcje.

Piotr Dudek  zeszyt cwiczen Perfekt - Preson


Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla młodzieży jak również zajęć dla osób dorosłych. Jest egzaminatorem maturalnym, wpisanym do ewidencji Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, dzięki czemu jest na bieżąco ze zmieniającymi się wymaganiami obowiązującymi maturzystów. Oprócz tego przygotowuje do innych egzaminów językowych, umożliwiających uzyskanie certyfikatów potwierdzających poziom znajomości języka niemieckiego.

Jest współautorem serii "PERFEKT" wydawnictwa Pearson do nauki języka niemieckiego w liceach i technikach, jak również autorem tekstów w języku niemieckim do podręcznika "Infos aktuell" tego samego wydawnictwa.

Dodatkowo jest tłumaczem tekstów technicznych i specjalistycznych wpisany do rejestru tłumaczy
Naczelnej Organizacji Technicznej w Warszawie. Oferuje tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne (techniczne, ekonomiczne, prawnicze) z języka niemieckiego na język polski i odwrotnie.

Piotr Dudek


--
Piotr Dudek Tłumaczenia
ul. Stefana Żeromskiego 34A/11
43-502 Czechowice-Dziedzice
tel. 604 127 843

1: NAUKA JĘZYKA NIEMIECKIEGO - PIOTR DUDEK

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Żeromskiego 34A/11

kom. 604127843