Wiadomości

  • 30 października 2021
  • wyświetleń: 826

Oclean X Pro Elite - czyli szczoteczka, która zadba o właściwą higienę jamy ustnej

Materiał partnera:

Jeżeli chcesz kompleksowo zadbać o higienę swojej jamy ustnej, szczoteczka Oclean X Pro Elite spełni wszystkie twoje oczekiwania. Dowiedz się jak dokładnie działa i jakich efektów możesz się po niej spodziewać!

Silesia


Niezależnie od tego, czy regularnie myjemy zęby może zdarzyć się, że i tak na wizycie kontrolnej u stomatologa najdzie się ząb do leczenia. Zadajesz sobie pytanie, jak to możliwe? Przecież systematycznie dbasz o higienę jamy ustnej i unikasz produktów sprzyjających rozwojowi próchnicy, skąd więc biorą się nowe ubytki? Niestety, nawet regularne mycie zębów zwykłą szczoteczką nie jest w stanie uchronić ich przed rozwojem chorób, gdyż nie dociera ona w każde miejsce. Tym samym, w ciasnych zakamarkach zaczynają gromadzić się bakterie, które po czasie sieją spustoszenie w naszej jamie ustnej. Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest zmiana szczoteczki na polecaną przez dentystów szczoteczkę soniczną, która zapewnia absolutną czystość w całym obszarze jamy ustnej.

Czym szczoteczka soniczna różni się od klasycznej?Przede wszystkim efektami, które zapewnia regularne mycie zębów. Głowica szczoteczki sonicznej wykonuje imponującą ilość ruchów w ciągu minuty, usuwając nieporównywalnie większą ilość osadów niż szczoteczka manualna. Już po pierwszym jej użyciu można zauważyć, że zęby są dużo czystsze, a efekt jest porównywalny z tym, jaki otrzymujemy po zabiegu usuwania kamienia nazębnego lub profesjonalnego czyszczenia, które przeprowadzane są w gabinetach stomatologicznych. Zęby są również dużo jaśniejsze, a przebarwienia odchodzą w zapomnienie.

Szczoteczka Oclean X Pro Elite - dlaczego warto ją wybrać?Systematyczność to klucz do sukcesu, jednak w jego osiągnięciu pomoże nam również odpowiednia szczoteczka. Szczoteczka soniczna Oclean X Pro Elite to poręczne i ciche urządzenie, które w komfortowy sposób pomoże nam zadbać o higienę jamy ustnej w najlepszy sposób.

Jest to model szczoteczki wyposażony w innowacyjny ekran dotykowy, umożliwiający zmianę programu czyszczącego oraz trybu pracy w bardzo wygodny sposób. Na kolorowym wyświetlaczu możemy również sprawdzić czas i intensywność mycia zębów, a także dowiemy się dzięki niemu, które myte przez nas obszary wymagają poprawki.

Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby każdy użytkownik mógł dopasować je jak najlepiej do swoich własnych oczekiwań. Szczoteczka ta posiada aż 4 tryby pracy oraz 32 poziomy intensywności, dając możliwość idealnego dopasowania jej do naszych aktualnych potrzeb.

Aplikacja mobilnaSzczoteczki marki Oclean można połączyć ze smartfonem za pomocą dedykowanej aplikacji, której głównym zadaniem jest pomoc w udoskonalaniu sposobu mycia zębów. Sprytny czujnik jest w stanie wskazać miejsca wyszczotkowane niedokładnie, a my otrzymujemy powiadomienie, na który obszar musimy zwrócić szczególną uwagę. Za każdym razem możemy liczyć na wskazówki, dzięki którym będziemy w stanie wyrobić dobre nawyki podczas pielęgnacji naszej jamy ustnej.

Ceny szczoteczek sonicznychZarówno koszt szczoteczki Oclean X Pro Elite jak i innych modeli tej marki jest wyjątkowo przystępny, zważając na ilość funkcji, jakie mają do zaoferowania. Warto również mieć na uwadze, że jedno urządzenie będzie nam służyć przez wiele lat -na bieżąco wystarczy wyłącznie wymieniać same końcówki, aby nasza pielęgnacja zawsze przebiegała w higieniczny sposób.

Jest to bardzo opłacalna inwestycja, zwłaszcza, że za pomocą jednej szczoteczki jesteśmy w stanie dokładnie wyczyścić oraz wybielić zęby, pozbyć się zalegających nieczystości z przestrzeni międzyzębowych, a także zadbać o zdrowie naszych dziąseł. Systematyczne mycie zębów szczoteczką soniczną z pewnością przełoży się także na krótsze i rzadsze wizyty na fotelu dentystycznym, pozwalając nam zaoszczędzić nieco pieniędzy oraz stresu.

Oclean X Pro Elite wygodnie kupisz bezpośrednio na stronie marki pod adresem: https://oclean.pl.