Wiadomości

  • 13 października 2021
  • wyświetleń: 1297

Outsourcing IT i właściwy dobór oprogramowania - czego możesz oczekiwać?

Materiał partnera:

Symfonia Handel lub Symfonia Kadry i Płace to rozwiązania, na które mogłeś natknąć się przy poszukiwaniu różnych rozwiązań IT dla biznesu. Dzisiaj outsourcing tego typu zadań to jeden z silniejszych biznesowych trendów.

Linkhouse


IT niejedno ma imięSage Symfonia Handel oraz inne odmiany tego typu oprogramowania IT to narzędzia, które z bardzo dużym stopniu ułatwiają codzienną pracę w bardzo wielu obszarach. Dzisiaj IT dostarcza nam wielu niezbędnych informacji, pozwala na zarządzanie produkcją, kontrolę stanu zatrudnienia i wypełnienia wszystkich obowiązków względem pracownika. Generalnie IT pozwala na efektywne zarządzanie biznesem w bardzo wielu obszarach. Oczywiście nie jest tak, że system IT rozwiąże za nas wszystkie problemy, ale jest w stanie znacząco ułatwić realizację bardzo różnorodnych zadań: od obowiązków HR, przez wydanie towaru z magazynu, poprzez kontrolę wyciągów bankowych. Dzisiaj jeden specjalista IT, szczególnie w przypadku średniego biznesu może się okazać zdecydowanie niewystarczający. Obecny poziom profesjonalizacji wiedzy w określonych obszarach IT jest bardzo wysoki, dlatego firmy coraz częściej decydują się na outsourcing w tym zakresie.

Oprogramowanie Sage Symfonia i outsourcing IT — dlaczego to się opłaca?Sage Symfonia Finanse i inne rozwiązania pozwalające na outsourcing IT to rozwiązania bardzo cenione obecnie przez przedstawicieli biznesu. Dlaczego? Samodzielne zbudowanie efektywnie i sprawnie działającego systemu IT wymaga niemałych inwestycji, sporych środków finansowych, sprzętowych, a w końcu przede wszystkim znalezienia odpowiednich pracowników (co obecnie staje się coraz większym problemem).

Intuicyjna obsługa, wsparcie w codziennej pracy, efektywność i bezawaryjność — tego oczekujemy od systemów IT. Współpraca z firmami takimi jak Eskom IT to rozwiązanie, które powala ci zminimalizować koszty związane z tego typu inwestycjami. Współpraca ze specjalistami IT, outsourcing tego typu zadań gwarantuje ci wybór najlepszych rozwiązań dopasowanych do specyfiki twojej pracy. Ponadto, przekazując zadania na zewnątrz, oszczędzasz czas, który musiałbyś poświęcić na rozpoznanie całego obszaru IT, a dzięki temu możesz się zająć tematami z punktu widzenia twojego biznesu kluczowymi. Outsourcing IT to także stały dostęp do doświadczonego i niezawodnego zespołu specjalistów.


Sage Symfonia — bogaty wachlarz rozwiązań ITFirma Sage to jeden z absolutnych liderów na rynku oprogramowania IT. Oczywiście korzystając z outsourcingu, możesz liczyć na wsparcie dostawcy, który wybierze dla ciebie odpowiedni system i moduł. Firma oferuje także szerokie wsparcie techniczne, co w perspektywie codziennej pracy z systemami IT ma ogromne znaczenie. Do wyboru masz m.in.:
  • Sage Symfonia Finanse i Księgowość - moduł umożliwiający efektywne zarządzanie księgowością firmy; z jego pomocą możesz prowadzić stałą i co najważniejsze efektywną kontrolę relacji między bieżącymi należnościami i zobowiązaniami;
  • Sage Symfonia Kadry i Płace - moduł, który stanowi wsparcie dla prowadzenia polityki kadrowo-płacowej firmy; stale aktualizowany, a przez to zapewniający zgodność z obowiązującymi przepisami prawa, pozwalający na prowadzenie rozliczeń z US i ZUS; gwarantujący poufność danych;
  • Sage Symfonia Handel - moduł umożliwiający prowadzenie kontroli nad procesami sprzedaży i stanami magazynowymi.
  • Symfonia ERP - oprogramowanie typu ERP (Enterprise Resource Planning) umożliwiające kompleksowe zarządzanie działalnością przez integrację poszczególnych obszarów; daje całościowy obraz biznesu, pozwala na generowanie raportów i analiz dających podstawę do wprowadzania rozwiązań optymalizujących pracę.