Wiadomości

 • 20 października 2021
 • wyświetleń: 1379

Pomysły na sportową randkę dla aktywnych par

Materiał partnera:

Nie lubicie się nudzić, a ruch jest dla Was ważnym elementem życia? Koniecznie sprawdźcie, jak ciekawie spędzić czas ze swoją drugą połową.

Whitpress


Kolacja w restauracji i kino to dobry pomysł na randkę. Jest jednak mało kreatywny i przez wielu uznawany za banalny. Jeśli jesteście osobami, które cenią sobie odrobinę szaleństwa, sport lub po prostu chcecie znaleźć wspólną pasję wybierzcie dyscyplinę, która pomoże Wam połączyć przyjemne z pożytecznym.

Propozycje sportowych randek w plenerze • Spacer - brzmi banalnie, ale to najprostsza i najłatwiej dostępna forma aktywności. Dodatkowym jej atutem jest możliwość rozmowy z partnerem, lepszego poznawania się lub snucia planów na przyszłość. Na spacer nie musicie udawać się do pobliskiego parku. Eksplorujcie bliższą i dalszą okolicę. Wyjedźcie za miasto i wybierzcie miejsce, w którym Was jeszcze nie było.
 • Rowery - jeśli nie macie własnych, możecie je wypożyczyć. Trasę dostosujcie do swoich umiejętności i planowanej długości trwania wyprawy. Udajcie się na piknik za miasto lub na off road po lesie. Wykorzystajcie rowery do odbycia przyjemnej wycieczki. Jeśli należycie do zaawansowanych kolarzy, dajcie sobie wycisk.
 • Rolki - to świetny sprzęt, który może posłużyć do treningu całego ciała. Jazda na rolkach wzmacnia nogi, poprawia postawę ciała, pozytywnie wpływa na układ krążenia i układ oddechowy. Jeśli oboje umiecie jeździć, możecie przebyć dłuższy odcinek lub rozstawić kubeczki i zrobić zawody w slalomie. Jeśli zaś jesteście początkujące to wspólne zdobywanie nowych umiejętności z pewnością Was do siebie zbliży.
 • Whitpress
 • Bieganie - jedna z najpopularniejszych forma aktywności fizycznej. Nie wymaga specjalistycznego sprzętu i można ją uprawiać w parach lub nawet grupach. Miłośnicy joggingu często zarażają swoich partnerów swoją pasją, bo bieganie w towarzystwie bardziej motywuje i daje więcej frajdy. Pamiętaj, że tempo powinno być dostosowane do mniej zaawansowanej osoby. Dzięki temu będzie odczuwać frajdę i nie zrazi się do nowego zajęcia.
 • Rowerek wodny - pedałowanie w pięknych okolicznościach przyrody z możliwością trzymania się za ręce i swobodnej rozmowy. To z pewnością bardzo romantyczny sposób na sportową randkę. W międzyczasie może uda się Wam wskoczyć do wody i trochę popływać? Uważajcie jedynie by rowerek nie odpłynął za daleko.


Pomysł na ekstremalną randkęMaci ochotę zrobić coś szalonego? Wybierzcie się na lot balonem, skok ze spadochronem, przelot paralotnią, albo poszalejcie na torze wyścigowym. Bilet na tego rodzaju wydarzenie to również dobry pomysł na prezent z okazji ślubu czy urodzin. W ramach ciekawego dodatku możesz kupić coś pikantnego, na przykład dildo. Niezależnie od stażu, dbajcie zawsze o to, by Wasz związek zawsze był pełen świeżości. Zaskakujcie się, róbcie sobie niespodzianki. Reguła ta dotyczy zarówno życia codziennego, jak i sypialni. Bawcie się, sięgajcie po akcesoria erotyczne uznanych marek typu Satisfyer, a przede wszystkim rozmawiajcie dużo o swoich potrzebach.

Co jeszcze można robić we dwoje?


 • Pływanie - wypad na basen pozwoli Wam zaangażować wszystkie mięśnie, a przy tym odciążyć kręgosłup i stawy. Po wyjściu z wody zrelaksujcie się w jacuzzi i rozgrzejcie w saunie. Jeśli jedno z Was nie umie pływać będzie to doskonała okazja do nauki i oswajania się z wodą w towarzystwie kogoś, komu można zaufać.
 • Taniec - wybierzcie się na kurs tańca. Liczba dostępnych styli jest teraz tak ogromna, że z pewnością znajdziecie ten, który podbije Wasze serca. Nie musi to być klasyczny walc czy tango - rozważcie romantyczną bachatę lub zmysłową kizombę.
 • Wspinaczka - randka na ściance to pomysł na spotkanie dla ambitnych par, które lubią wyzwania. Możecie pokonywać tu swoje słabości i wzajemnie się motywować.