czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 22 października 2021
  • wyświetleń: 1225

A Ty jak się dzisiaj wyspałeś? Rabat do -20% z okazji 3 urodzin!

Artykuł sponsorowany:

Budzisz się niewyspany i zmęczony? Każdego poranka bolą Cię plecy? A może po prostu lata świetności Twojego materaca już dawno przeminęły, a łóżko wydaje dźwięki, które budzą nawet sąsiadów? Jeśli tak Salon Materacy Janpol mieszczący się w Goczałkowicach-Zdroju z okazji 3 urodzin zaprasza na wyjątkowe rabaty nawet do -20%.

Janpol


Mówisz, dość - kupujemy nowy materac, ale jaki będzie najlepszy?Twardy, miękki, piankowy, lateksowy a może sprężynowy, tylko ile tych sprężyn powinien mieć żeby odpowiadał wadze, wzrostowi, żeby uśmierzył ból pleców po pracy siedzącej lub stojącej. Do tego wagowo ze swoim współśpiącym tak bardzo się różnicie... Można od tego wszystkiego dostać mętliku w głowie. Jesteśmy po to żeby pomóc, doradzić i znaleźć, ten jedyny, Twój wymarzony

Już 3 rok z sukcesami wspomagamy w tych trudnych wyborach naszych klientów. Przez trzy lata poznaliśmy mnóstwo wspaniałych ludzi, ludzi, którzy przychodzą do naszego salonu ze swoimi historiami, oczekiwaniami i nadziejami na lepszy sen.

Otwierając Salon Materacy Janpol w Goczałkowicach, otworzyliśmy pustą księgę, nasi klienci dzień po dniu zapisują jej karty. Jeśli i Ty chciałbyś zapisać swoją stronę w naszej księdze zapraszamy w dniach 22 i 23 października 2021 r. na wspólne świętowanie naszych trzecich urodzin. Z tej okazji zaprosiliśmy do naszego salonu eksperta, który z pomocą maty sensorycznej skanującej twoje ciało dobierze najlepszy materac dla Ciebie.

Specjalnie dla naszych klientów w tych dniach przygotowaliśmy wyjątkowe rabaty:


  • 20% materace
  • 15% poduszki
  • 10% pościel
  • 10% łóżka tapicerowane


Odmień swoją sypialnię w miłej atmosferze przy rozpalonym kominku, filiżance kawy i domowym cieście.

Zapraszamy:
  • 22.10.2021 r. (piątek): 10.00 - 18.00
  • 23.10.2021 r. (sobota): 9.00 - 14.00