Wiadomości

  • 27 października 2021
  • wyświetleń: 1270

Laserowe usuwanie owłosienia - jak pozbyć się problemu raz na zawsze?

Materiał partnera:

Duża część kobiet i mężczyzn po przetestowaniu wielu metod depilacji zaczyna się zastanawiać nad metodami, które będą trwalsze i nie pozwolą włosom tak szybko odrastać. To właśnie dlatego już od jakiegoś czasu depilacja laserowa cieszy się niekłamaną popularnością i z miesiąca na miesiąc, coraz więcej pań oraz panów zaczyna z niej korzystać. Warto jednak mieć świadomość tego, że taka metoda usuwania zbędnego owłosienia może być naprawdę trwała - i może pozwolić nawet na całkowite pozbycie się włosów raz na zawsze. Jaka jest skuteczność trwałej depilacji laserowej? Ile zabiegów potrzeba, aby móc cieszyć się gładką skórą na dłużej? I jakie są przeciwwskazania do stosowania takiej depilacji?

1. Jaka jest skuteczność trwałej depilacji laserowej?
2. Light Sheer Desire - ile zabiegów potrzeba, aby trwale pozbyć się owłosienia?
3. Jakie są przeciwwskazania do stosowania LightSheer DUET?

Jaka jest skuteczność trwałej depilacji laserowej?Depilacja laserowa lightsheer duet jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się zbędnego owłosienia. Warto jednak nadmienić fakt, że musi ona być wykonana precyzyjnie - najlepiej przez osobę posiadającą wieloletnie doświadczenie. Równie ważne jest też to, jakie urządzenie będzie wykorzystywane w niszczeniu mieszka włosowego. Na szczęście LightSheer DUET oraz inne urządzenia LightSheer uchodzą za najskuteczniejsze maszyny na rynku. Dlatego też warto korzystać właśnie z nich.

Light Sheer Desire - ile zabiegów potrzeba, aby trwale pozbyć się owłosienia?W przeciwieństwie do innych metod depilacji, zabiegów laserowych nie trzeba często powtarzać. Na samym początku są jednak potrzebne minimum trzy zabiegi, po jednym raz na dwa miesiące, aby na stałe zniszczyć mieszek włosowy. Oczywiście trzeba mieć również świadomość, że raz na rok bądź dwa lata warto sobie taki zabieg depilacji powtarzać, ponieważ niektóre mieszki włosowe mają tendencję do odżywania. Niemniej jednak inne metody depilacji takie, jak depilacja woskiem czy depilacji innymi systemami są znacznie mniej efektywne.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania LightSheer DUET?Także w dziedzinie depilacji laserowej trzeba mieć świadomość, że istnieją pewne przeciwwskazania do wykonywania zabiegu. Kiedy zatem nie można skorzystać z metody LightSheer? Kiedy ma się włosy blond, rude bądź siwe i kiedy jest się w ciąży. Nie można wykonywać tego zabiegu aż do pięciu tygodni po uzyskaniu opalenizny. Ważne jest to, aby wcześniej nie odbywały się również różnego rodzaju inne zabiegi depilacyjne - depilacja woskiem, pęsetą, depilatorem mechanicznym czy też kremami chemicznymi.