Wiadomości

  • 16 listopada 2021
  • wyświetleń: 1633

Asenizacja Express - odbiór i transport nieczystości ciekłych!

Artykuł sponsorowany:

Asenizacja Express to nowa firma na rynku z fabrycznie nowym sprzętem do świadczenia kompleksowych usług w zakresie odbioru i transportu nieczystości ciekłych takich jak: ścieki bytowe (szamba, fekalia) oraz ścieki przemysłowe na terenie gmin: Bestwina, Bielsko-Biała, Buczkowice, Czechowice-Dziedzice, Jasienica, Jaworze, Kęty, Kozy, Porąbka, Wilamowice oraz Wilkowice.

Asenizacja Express


Asenizacja Express wyróżnia się indywidualnym i profesjonalnym podejściem do każdego klienta oraz tym, iź poza standardowym czasem pracy od poniedziałku do soboty można również zamówić ich usługę w trybie alarmowym (późnym wieczorem, w nocy oraz w niedziele i dni ustawowo wolne od pracy).

Korzystając z ich usług otrzymasz wymagane podczas urzędowych kontroli umowy na realizację usług oraz fakturę a dodatkowo poza płatnością gotówką będziesz miał możliwość płatności bezgotówkowych (kod blik, karta płatnicza) lub przelewem z terminem płatności.

Asenizacja Express swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw, gwarantując szybkie terminy realizacji i usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do polubienia profilu na facebook’u oraz do odwiedzenia naszej witryny internetowej www.asenizacjaexpress.pl

Asenizacja Express
Asenizacja Express


Kontakt pod numerem 730-792-626 (730-SZAMBO) lub mail biuro@asenizacjaexpress.pl