Wiadomości

  • 16 listopada 2021
  • 19 listopada 2021
  • wyświetleń: 7949

[FOTO] W MDK podsumowano cykl "Biegiem po Zdrowie 2021"

W czwartek, 18 listopada w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznego cyklu biegowego "Biegiem po zdrowie", organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Podsumowanie cyklu "Biegiem po Zdrowie 2021" w MDK - 18.11.2021 · fot. UM Czechowice-Dziedzice


W trakcie imprezy w MDK nagrodzono dzieci i młodzież, które wystartowały w pięciu organizowanych w tym roku biegach: "XXIV Bieg o puchar Dyrektora MOSiR, "XXIV Bieg Olimpijczyka, "XIV Memoriał Henryka Puzonia", "XVIII Bieg śladami ks. Józefa Londzina" oraz "XXIX Bieg Niepodległości". Na scenie pojawili się zdobywcy pierwszych 6 miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych - klasyfikacja dostępna jest tutaj.

W spotkaniu w Miejskim Domu Kultury, którego głównymi bohaterami byli młodzi sportowcy, udział wzięli burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut oraz przewodniczący Rady Miejskiej Damian Żelazny. Obaj samorządowcy gratulowali zarówno zwycięzcom poszczególnych kategorii wiekowych, jak i wszystkim uczestnikom cyklu biegowego, ich rodzicom oraz opiekunom sportowym. Podkreślano wagę zawodów motywujących dzieci i młodzież do uprawiania spotu, zwłaszcza w czasie pandemii, która na długie miesiące zamknęła uczniów w domach.

Zanim na scenie pojawili się młodzi sportowcy organizatorzy przekazali specjalne podziękowania głównemu sponsorowi cyklu - firmie LOTOS oraz patronom medialnym cyklu: "Kronice Beskidzkiej", "beskidzkiej.24", "czecho.pl", "Radiu Bielsko" oraz "Gazecie Czechowickiej". Wyróżniono również wspierających organizację zawodów wolontariuszy oraz szkoły, których reprezentacje najliczniej uczestniczyły w całym cyklu zawodów.

mp / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice, www.czechowice-dziedzice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.