Wiadomości

  • 19 listopada 2021
  • 21 listopada 2021
  • wyświetleń: 9393

Sieć Netto podała datę otwarcia marketu w CH Stara Kablownia

Sieć Netto poinformowała o dacie otwarcia nowego supermarketu w CH Stara Kablownia, który do niedawna działał pod marką Tesco. Nastąpi ono w czwartek, 2 grudnia o godzinie 8.00.

Dwa bielskie sklepy Tesco zmieniają szyldy na Netto
Wiemy, kiedy Netto otworzy nowy market w CH Stara Kablownia · fot. Netto Polska


Przypomnijmy, jak pisaliśmy 27 czerwca zeszłego roku, Salling Group, spółka macierzysta Netto Polska, porozumiała się z Tesco Polska w sprawie przejęcia całości działalności spółki - w tym jej sklepów i magazynów. Transakcja obejmowała przejęcie przez Salling Group 301 sklepów i dwóch magazynów. W ramach umowy około 7 tys. pracowników Tesco zostanie przeniesionych do Salling Group. W związku z przejęciem Tesco Polska przez Sailing Group trwa rebranding dawnych sklepów brytyjskiej marki w markety duńskiej korporacji.

Netto w CH Stara Kablownia będzie drugim obiektem duńskiej sieci w Czechowicach-Dziedzicach. Pierwszy z nich od kilku lat działa przy ul. Kasprowicza.

mp / czecho.pl

źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.