Wiadomości

  • 19 listopada 2021
  • 24 listopada 2021
  • wyświetleń: 10959

KFC, Martes, CCC - poznaliśmy listę sklepów nowego parku handlowego

W pierwszym kwartale 2022 roku powinna zakończyć się budowa parku handlowo-usługowego powstającego u zbiegu ulicy Bielskiej i drogi krajowej nr 1 w Pszczynie. Poznaliśmy już listę sklepów i lokali usługowych, które znajdą się w Parku Handlowym Pszczyna.

Wizualizacje Parku Handlowego Pszczyna · fot. PKB Inwest Budowa


Budowa Parku Handlowego Pszczyna rozpoczęła się w czerwcu 2021 roku. Inwestorem jest firma PKB Inwest Budowa, która zrealizowała już kilka podobnych obiektów w naszym kraju.

Inwestycja jest realizowana w formie typowego parku handlowego w kształcie litery L, z dużymi przeszklonymi witrynami. Wejście do lokalu możliwe będzie z zadaszonego ciągu pieszego sąsiadującego z oświetlonym parkingiem na 207 miejsc postojowych.

park handlowy pszczyna
Plan zagospodarowania Parku Handlowego Pszczyna · fot. PKB Inwest Budowa


Trwa komercjalizacja obiektu. Zdecydowana większość lokali jest już zarezerwowana dla przyszłych najemców. W Parku Handlowym Pszczyna znajdzie się kilka sklepów znanych marek: KIK, Martes, Hebe, CCC, Tedi, Pepco, Deichmann, Media Ekspert oraz dyskont Biedronka. W obiekcie powstanie także pierwsza w Pszczynie restauracja sieci KFC.

Przypominamy, że pozwolenie na budowę nowego parku handlowo-usługowego zostało udzielone z zachowaniem warunków określonych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. Dojazd do Parku Handlowego Pszczyna ma się odbywać z ul. Górnośląskiej poprzez drogę gminną wewnętrzną urządzoną wzdłuż pasa drogowego DK-1 oraz fragment przewidziany do wybudowania, a nie jak to widać na poniższej wizualizacji z ulicy Bielskiej.

Wizualizacje Parku Handlowego Pszczyna
Wizualizacja Parku Handlowego Pszczyna z lotu ptaka · fot. PKB Inwest Budowa


Planowany termin zakończenia inwestycji to I kwartał 2022 roku.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.