Wiadomości

  • 25 listopada 2021
  • wyświetleń: 903

Na jakie dodatki ślubne dla pana młodego warto postawić

Materiał partnera:

Własny ślub i wesele wymagają zaplanowania i przygotowania odpowiedniego ubioru. Pan młody musi zadbać nie tylko o zakup właściwego garnituru, który będzie perfekcyjnie leżał na jego sylwetce, ale także starannie dobrać do niego dodatki ślubne, które uczynią stylizację w pełni kompletną, elegancką oraz idealnie dostosowaną do tej wielkiej okazji. Każdy dodatek powinien być wybrany z dużą starannością, dopasowany do pozostałych oraz indywidualnego stylu pana młodego. Jakie dodatki ślubne dla pana młodego warto wybrać na swój ślub i wesele?

Whitpress


Materiałowe dodatki ślubne dla pana młodego - krawat, mucha i poszetkaElegancka męska stylizacja nie może obyć się bez materiałowych dodatków. Przyszli mężowie najczęściej sięgają po krawat lub muchę. Ten pierwszy dodatek jest klasycznym, uniwersalnym rozwiązaniem, które świetnie sprawdza się na każdą okazję, na którą zakładamy garnitur. Nadaje męskiej stylizacji większej elegancji i bardziej klasycznego charakteru, podkreślając przy tym powagę chwili. Krawaty mogą być wykonane z różnych materiałów, jednak na swój ślub warto sięgać po najbardziej eleganckie i klasyczne z nich krawaty jedwabne. Kolor dodatku powinien być dopasowany do garnituru i tworzyć z nim komplet lub wręcz przeciwnie, w efektowny sposób kontrastować z jego kolorystyką.

Panowie, którzy nie lubią krawatów lub preferują nosić się w bardziej luźny, casualowy sposób, krawat mogą z powodzeniem zastąpić muchą. W tym przypadku również warto sięgać po dodatki ślubne dla pana młodego wykonane z dobrej jakości materiałów, które będą prezentowały się szykownie i klasycznie na tle całej stylizacji. Ciekawym dodatkiem, który pasuje zarówno do krawata, jak i muchy jest natomiast poszetka. Jest to bardzo elegancki i klasyczny element męskiej stylizacji, który pozwala nadać jej bardziej personalnego i oryginalnego charakteru.

Whitpress


Męska biżuteria ślubna - zegarek oraz spinkiMęska stylizacja na ślub i wesele nie może obyć się także bez pewnych elementów o biżuteryjnym charakterze. Na dodatki ślubne dla pana młodego z tej kategorii składają się m. in. zegarek oraz spinki do mankietów i krawata. Są to zazwyczaj jedyne metalowe elementy, które będzie miał na sobie przyszły pan młody w swoim wielkim dniu, tym bardziej warto więc zadbać o ich staranny wybór. W roli ślubnego zegarka świetnie sprawdzi się zarówno klasyczny garniturowy model z metalową, prostą kopertą na skórzanym pasku, jak i bardziej casualowy czasomierz z grubszą, bardziej rzucającą się w oczy bransoletą.

Dbając o spójność całej stylizacji, kolorystykę metalu spinek warto dobrać do zegarka. Jeśli wybrany przez nas czasomierz posiada kopertę i zapięcie w kolorze żółtego złota, dopasujmy do niego takie same pozostałe biżuteryjne dodatki ślubne dla pana młodego, jeśli natomiast w kolorystyce zegarka dominuje srebro, srebrne dodatki będą najlepszym wyborem. Podobnie, jak w przypadku krawata, muchy i poszetki, warto zwracać uwagę na jakość i precyzję wykonania poszczególnych elementów metalowych, gdyż ich estetyka wywiera ogromny wpływ na całą stylizację.

Szeroki wybór produktów ślubnych od Weselezklasa.pl, w tym również dodatki dla Pana Młodego - znajdziesz pod adresem: https://produkty.weselezklasa.pl/kategoria/9/dodatki-slubne-dla-pana-mlodego/

Whitpress