Wiadomości

  • 24 listopada 2021
  • wyświetleń: 766

Idealny syfon do zlewu dopasowany do potrzeb i zadań w kuchni

Materiał partnera:

Szukając korzystnych rozwiązań w jaki sposób, oraz jak zaoszczędzić miejsce i przestrzeń pod zlewem proponujemy wielofunkcyjne rozwiązania zamknięte w jednym produkcie. Idealny syfon do zlewu musi rozwiązywać nie tylko kwestię oszczędności miejsca, ale łączyć wiele odpływów, które są w stanie sprostać większej ilości podłączonych urządzeń. Uniwersalne syfony space-saving łączą te elementy i wychodzą na przeciw potrzebom w nowoczesnych i wielofunkcyjnych kuchniach.

Silesia


Nowe rozwiązania w tradycyjnym syfonie do zlewuWraz z wprowadzeniem nowych rozwiązań organizacyjnych do kuchni, i zainstalowaniu wielu sprzętów kuchennych podłączonych do jednego odpływu, nowy stworzony z myślą o połączeniu tych ról w jedno, automatyczny syfon do zlewu space-saving umożliwi takie rozwiązanie. Stworzony z myślą o lepszym wykorzystaniu przestrzeni pod zlewem i zaprojektowany w optymalny spłaszczonym kształcie, zapewni większą przestrzeń do zagospodarowania pod zlewem dając możliwość wykorzystania jej w inny przydatny sposób. Zastosowanie automatycznego korka w syfonie daje możliwość otwarcia i zamknięcia komory w zlewie bez konieczności moczenia rąk w wodzie. Nowe rozwiązanie pozwala jednym ruchem zablokować odpływ w zlewie. Mechanizm jest ukryty pod zlewem a na zewnątrz widoczny jest tylko jeden przycisk. Natomiast dla tradycjonalistów dostępny jest model z możliwością manualnego czyli ręcznego otwierania i zamykania korka.

Funkcje dobrego syfonu do zlewuNajważniejszą funkcją jaką musi spełniać dobry syfon do zlewu to przede wszystkim zamknięcie i uszczelnienie odpływu wody z sanitariatów, oraz zatrzymanie nieprzyjemnych zapachów wydobywających się z kanalizacji. Zastosowanie wysokiej jakości tworzywa PCV do budowy syfonu, a także użyte elementy ze stali nierdzewnej gwarantują pewne i proste zabezpieczenie tej funkcji w oferowanych syfonach do zlewu. Odpowiedni kształt zastosowany w budowie zapewnia zatrzymanie nieprzyjemnych zapachów w rurze, a automatyczne korki zainstalowane w zlewie pomogą w szczelnym zamknięciu komór. Warto wspomnieć że syfon musi być dobrany i dostosowany do ilości komór w zlewozmywaku. Takie funkcje posiadają oferowane przez nas syfony do zlewów jednokomorowych lub półtorakomorowych.

Dodatkowe udogodnienie zastosowane w syfonach do zlewuSyfony do zlewu z dodatkowymi udogodnieniami zastosowanymi w naszej ofercie odkrywają nowe możliwości montażowe oraz bezproblemowość w ich zastosowaniu. Dodatkowe odprowadzenia które dają możliwość podłączenia pralki lub zmywarki w przestrzeni kuchennej, pozwalają na oszczędność miejsca nie tylko pod zlewem, ale także małych przestrzeniach aneksu kuchennego. Syfony do zlewu oferowane w SINKQUALITY posiadają szybki i łatwy sposób montażu, przejrzyście rozpisane parametry i budowę każdego syfonu, oraz łatwość w skomponowaniu całego zestawu potrzebnego do montażu zlewu w kuchni.

Syfony do zlewu - na co zwrócić uwagęUkryta przed oczami i zasłonięta przez szafkę zamontowaną pod zlewem, ta integralna część zlewu często umyka naszej uwadze, i niejednokrotnie nie zadajemy sobie trudu aby skupić się na szczegółach które muszą charakteryzować syfon do zlewu. Poza opisanymi elementami warto zwrócić uwagę czy syfony do zlewu posiadają system antyprzelewowy który zapewni nam ochronę kuchni przed niekontrolowanym zalaniem, a także na odpowiednie rozmiary i parametry zastosowane w syfonach. Oferowane syfony do zlewu posiadają uniwersalne wymiary, oraz standardowe przekątne odpływu dopasowane do większości oferowanych zlewozmywaków na rynku. Przy wyborze warto wiedzieć ilość komór oraz z jakiego tworzywa będzie wykonany zlewozmywak aby odpowiednio dopasować syfon do zlewu.