Wiadomości

  • 25 listopada 2021
  • wyświetleń: 970

Kwiaciarnia: jakie kwiaty dać ukochanej dziewczynie?

Materiał partnera:

Kwiaty najlepiej wybrać w miejscu takim jak kwiaciarnia w Krakowie Oddech Cynamonu

Źródło: pixabay.comChcesz powiedzieć dziewczynie o swoich uczuciach, ale nie wiesz, jak to zrobić? Daj jej kwiaty. Kwiaty najlepiej wybrać w miejscu takim jak kwiaciarnia w Krakowie Oddech Cynamonu. Odpowiednio dobrany bukiet pokaże Twój stosunek do dziewczyny. Za jego pomocą możesz powiedzieć coś, czego nie odważysz się wyrazić. Kwiaty staną się symbolem twoich emocji i pragnień. Ale wszystko to jest możliwe tylko wtedy, gdy wiesz, jakie kwiaty dać dziewczynie. Wybierając bukiet, weź pod uwagę znaczenie ważnej daty lub momentu dawania, a także wiek i charakter wybranego.

Na pierwszą randkęPierwsza Randka jest odpowiedzialnym krokiem, od którego często zależy rozwój dalszych relacji. Chcę, aby nie tylko zaimponował dziewczynie, ale także na długo ją zapamiętał.

Oczywiście na pierwszej randce nie można obejść się bez bukietu. Jak wybrać odpowiednie kwiaty na ten ekscytujący moment?

Kwiaciarnie zwracają uwagę, że należy wziąć pod uwagę wiek wybranego. Tak więc dla młodej dziewczyny najlepiej nadaje się bukiet białych lub jasnoróżowych kwiatów. Różowa gama będzie odpowiednia dla dziewczyny i starszej kobiety. Uważa się, że im starsza dama, tym jaśniejszy powinien być kolor bukietu.

Na pierwszej randce nie powinieneś dawać dużego naręcza kwiatów. Najlepszą opcją jest 3-5 kwiatów lub elegancki bukiet małych okazów.

Nie wszyscy wiedzą, że są kwiaty, których nie podaje się na pierwszej randce. Wynika to z ich znaczenia. Na przykład żonkile są uważane za kwiaty podane jako przeprosiny, są symbolem powrotu uczuć. Odrzuć także bukiet przebiśniegów, który wskazuje na pragnienie pojednania.
Na pierwszą randkę wybierz prezent z następujących kolorów:
Róża. Jeśli chcesz opowiedzieć o swoich uczuciach za pomocą królowej kwiatów, ostrożnie wybierz jej kolor. Biały-symbol wiecznej miłości, jasnoróżowy-wskazuje na pasję, jasnofioletowy-miłość od pierwszego wejrzenia, herbaciarnia-podziw dla piękna.
Tulipan. Na pierwszą randkę Odrzuć żółte kwiaty. Lepiej dać różowe lub czerwone tulipany, które symbolizują miłość.
Kalia. Wybierz je,jeśli chcesz pokazać swój podziw dla wybranego.
Lilie. Na pierwszą randkę daj białe kwiaty, które są uważane za komplement.
Rumianek. Bukiet tych delikatnych kwiatów jest symbolem podziwu.
Piwonia. Taki bukiet powie dziewczynie, że jesteś pod wrażeniem jej czułości i wyrafinowania.
Na znak miłości

Jakie kwiaty dać dziewczynieKorzystając z symboliki kwiatów, możesz wyrazić swoją miłość, pokazać, jakie uczucia masz wobec wybranego.

Jeśli chcesz powiedzieć swojej kobiecie, że ją kochasz, daj bukiet 13 lub więcej kwiatów. Uważa się, że ta ilość wskazuje na żarliwą miłość. Świetną opcją są kwiaty w pudełku. Taki prezent wygląda nieszablonowo, będzie wspaniałą niespodzianką dla każdej dziewczyny.

Bukiet 11 kwiatów wskazuje, że uważasz kobietę za swoją bratnią duszę. 9 kwiatów-symbol gorliwości uczuć, 7-znak adoracji, 5-deklaracja miłości.

Zwróć także uwagę na rodzaj kwiatów:

Czerwone róże są symbolem namiętnej miłości.

Szkarłatne lub różowe lilie są oznaką poważnych intencji.

Konwalie-wskazują, że będziesz lojalny wobec dziewczyny.

Stokrotki-symbolizują wierną miłość.

Niezapominajki-obiecują wieczną miłość.

Różowe i czerwone chryzantemy są symbolem żarliwości uczuć.

Słoneczniki są obietnicą szczęśliwej i namiętnej miłości.

Irysy-oznaczają szczerość uczuć i wierność.

Na urodziny

Jakie kwiaty dać dziewczynieAby wybrać bukiet na urodziny dziewczyny, pamiętaj o kilku czynnikach.

Spróbuj dowiedzieć się, jakie kwiaty uwielbia urodzinowa dziewczyna. Jeśli nie możesz tego usłyszeć od dziewczyny, pamiętaj, jakie bukiety zwykle stoją w jej domu, zdjęcia kwiatów, które wybiera na pulpit laptopa lub do sieci społecznościowych.

Następnie zastanów się, co chcesz powiedzieć dziewczynie językiem kwiatów. Jeśli zdecydowałeś, skorzystaj z następującego opisu:

Różowe lub jaskrawoczerwone róże wskazują na żarliwość uczuć. Biały-czystość myśli, bordowy-podziw dla piękna, pomarańczowy-symbol pożądania.

Eustomy symbolizują czułość i niezwykłe piękno.

Tulipany pomogą wyznać miłość. Wybierz bukiet kwiatów z pąkami. Uważa się, że szczęście jest zamknięte w pąkach. Gdy się ujawniają, szczęście wychodzi na zewnątrz i pozostaje w domu wybranego.

Storczyki okazują prawdziwy podziw.

Bzy najlepiej dać dziewczynie, która jest dla ciebie pierwszą miłością.

Spróbuj wybrać bukiet urodzinowej dziewczyny w zależności od jej znaku zodiaku: