Wiadomości

  • 30 listopada 2021
  • wyświetleń: 5054

2 grudnia otwarcie sklepu Netto w Starej Kablowni

Drugi sklep Netto w Czechowicach-Dziedzicach zostanie otwarty już w najbliższy czwartek, 2 grudnia, o godz. 8 rano. Z okazji inauguracji sieć przygotowała bogatą ofertę promocyjną i specjalne kupony zniżkowe na kolejne zakupy. Sklep zlokalizowany przy ul. Legionów 83A ma powierzchnię ok. 2000 m2.

Dwa bielskie sklepy Tesco zmieniają szyldy na Netto
2 grudnia otwarcie sklepu Netto w Starej Kablowni · fot. Netto Polska


Nowe Netto w Czechowicach-Dziedzicach znajduje się z miejscu dawnego sklepu Tesco i powstało w ramach przejęcia przez Salling Group (właściciela sieci Netto) polskiej części biznesu Tesco. Teraz, po tygodniach prac i przygotowań, przyszedł wreszcie czas na przywitanie klientów i zaprezentowanie, jak zmienił się znany im do tej pory sklep.

Sklep funkcjonować będzie we flagowym formacie sieci - Netto 3.0. W ofercie klienci znajdą produkty spożywcze, a także artykuły z tzw. linii non-food, czyli sprzęty i wyposażenie domowe, AGD, a nawet meble.

Nowy sklep Netto w Czechowicach-Dziedzicach zlokalizowany jest przy ul. Legionów 83A i będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6-22.

W naszym mieście funkcjonuje już jeden sklep Netto - zlokalizowany jest przy ul. Jana Kasprowicza 44.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.