czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 3 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1257

Odnaleziono dwa telefony. Policjanci czekają na właścicieli komórek

Komisariat Policji w Czechowicach-Dziedzicach poinformował o odnalezieniu dwóch telefonów komórkowych, które są do odbioru w siedzibie czechowickiej policji przy ulicy Mickiewicza 1.

W dniu 7.11.2021 roku około godziny 14:00 na ul. Paderewskiego w Czechowicach-Dziedzicach w rejonie Biblioteki Miejskiej odnaleziony został telefon marki Samsung Galaxy Note 4 koloru grafitowego. Ekran wyświetlacza posiada rozbitą szybkę, tylna część obudowy posiada imitację skóry koloru czarnego natomiast brzegi urządzenia posiadają liczne zarysowania i ślady po upadku. Telefon zablokowany.

Cztery dni później roku w rejonie bloku przy ul. Legionów 93 w Czechowicach-Dziedzicach odnaleziony został telefon marki Samsung Galaxy A22 koloru jasnoniebieskiego. Telefon w przeźroczystym etui, wyświetlacz nieuszkodzony. Telefon Zablokowany.

Właściciele zagubionych telefonów mogą je odebrać w Komisariacie Policji w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Mickiewicza 1, tel. (47) 857 08 19.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.