czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

 • 9 grudnia 2021
 • wyświetleń: 41

Krojenie dużej ilości warzyw, jak robią to profesjonaliści?

Materiał partnera:

Jak podają badania, jarzyny powinny stanowić główny składnik naszej diety. Spowodowane jest to tym, że dostarczają one wiele witamin, minerałów i innych elementów odżywczych. Wszyscy o tym dobrze wiemy i staramy się dodawać je do wielu potraw. Co, jednak gdy ilość tego składnika jest duża? Wówczas ciężko go przygotować ręcznie. Wtedy do gry wchodzą elektryczne szatkownice do warzyw.

Linkhouse


Pomocne szatkownice do warzyw.Osoby, które, na co dzień kroją jarzyny w swoim domu, mogą nie zrozumieć, jak przydatne są szatkownice do warzyw. Spowodowane jest to głównie tym, że obróbce poddają one małe ich ilości. Jednak w lokalach zbiorowego żywienia, restauracjach, stołówkach i podobnych miejscach nie wyobrażają sobie życia bez tych maszyn. Urządzenia te w krótkim czasie są w stanie pociąć większe ilości różnych warzyw. Mowa tutaj o ilości od 100 do 450 kg/h. Przerobienie takich ilości składników ręcznie jest praktycznie niemożliwe.

Przykładowy model szatkownicy do warzyw.


Uniwersalne szatkownice do warzyw.Prócz ogromnej wydajności, o której wspominaliśmy już wyżej, szatkownice do warzyw odznaczają się także dużą uniwersalnością. To właśnie z ich pomocą jesteśmy w stanie przygotować jarzyny w różnej postaci. Formy, jakie jesteśmy w stanie uzyskać to:
 • Puree.
 • Słupki.
 • Frytki.
 • Kostkę.
 • Plastry.
 • Wiórki.


Część osób może sobie zadawać pytanie, jak to jest w ogóle możliwe. Efekt taki uzyskuje się dzięki zastosowaniu odpowiednich tarcz do szatkownic do warzywa Ich wymiana jest możliwe, dzięki specjalnemu mechanizmowi, który stosowany jest praktycznie przez wszystkich przodujących producentów. Taka funkcjonalność pozwala wykonać wiele zadań w jednej maszynie.

Marchewka umieszczona w szatkownicy do warzyw.


Sprawdzenie producenci szatkownic do warzyw.Chcąc zakupić wyposażenie gastronomiczne, ważne jest, abyśmy pozyskiwali je od sprawdzonych dostawców. Wynika to z faktu, że pracuje ono w ciężkich warunkach. Szatkownice gastronomiczne produkowane lub importowe są przez wiele firmy. Jednak do tych najbardziej znaczących zaliczamy:
 • Ma-Ga.
 • RestoQuality.
 • Hendi.
 • Stalgast.
 • YatoGastro.


Wymienione wyżej podmioty obecne są na rynku od dłuższego już czasu. Dlatego możecie być pewni, iż ich maszyny będą solidnie wykonane. Oprócz tego będziecie mieli łatwy dostęp do części zamiennych oraz serwisu, gdyby wydarzyła się awaria. Aspekty te są istotne, gdy mówimy o profesjonalnym zastosowaniu. Warto, więc wybrać rozwiązania od cenionych marek.

Wnętrze szatkownicy do warzyw


Formy zakupu szatkownicy do warzyw.Podejrzewamy, że większość osób czytających tę publikację w najbliższym czasie będzie chciało zakupić szatkownice do warzyw. Możecie tego dokonać w dwojaki sposób. Pierwszy wariant to wybranie się do stacjonarnej hurtowni. Tutaj mogą się pojawić niestety problemy. Bo albo nie będzie jej w Waszej miejscowości, a nawet, jeżeli będzie, to stracicie czas na dojazd. W związku, z czym lepiej zdecydować się na zakupy internetowe. Wówczas formalności zajmą Wam tylko chwilę, a zamówiony towar dostaniecie pod drzwi. W przypadku, gdy podzielacie nasze zdanie, to zachęcamy do zajrzenia do sklepu internetowego, który możecie zobaczyć tutaj. My dziękujemy już za uwagę i do następnego razu.