Wiadomości

  • 18 grudnia 2021
  • 20 grudnia 2021
  • wyświetleń: 18499

[FOTO] Ligota: pożar budynku! Ogień strawił cały dach

W nocy z piątku na sobotę w Ligocie przy ul. Nad Potokiem wybuchł pożar. Na miejsce skierowano liczne zastępy straży pożarnej. Gdy pierwsi strażacy docierali na miejsce pożaru, cały dach budynku stał w ogniu. Niestety nie udało się uniknąć strat.

Ligota: pożar budynku! Ogień strawił cały dach - 18.12.2021 · fot. Kamil Dudek


Zgłoszenie wpłynęło około godziny 23:33. Ogień został zauważony stosunkowo późno. Budynek, w którym wybuchł pożar był obiektem gospodarczym. Nikt w nim nie mieszkał. Mimo błyskawicznej reakcji strażaków nie udało się uniknąć dużych strat. Dach i poddasze spłonęły doszczętnie.

Początkowo nie było wiadomo czy nikt nie ucierpiał. Po zakończonej akcji gaśniczej strażacy dokładnie sprawdzili spalone pomieszczenia. Nikomu nic się nie stało. W działaniach gaśniczych, które zakończyły się po godzinie 3 w nocy brało udział 10 zastępów straży pożarnej. Przyczynę pożaru ustali policja. Nieoficjalnie mówi się, że budynek zajął się od wędzoka.

Nocny pożar w Ligocie - 18.12.2021 · fot. Sławek Dąbrowski

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.