Reklama

Wiadomości

  • 26 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1657

[FOTO] Wielki sukces świątecznej akcji Dostawców Pomocy

Z okazji świąt Bożego Narodzenia członkowie czechowickiego stowarzyszenia Dostawcy Pomocy po raz kolejny przeprowadzili świąteczną akcję pomocy potrzebującym. W sumie odwiedzili oni 9 punktów, rozlewając 250 litrów barszczu oraz przekazując paczki.

Świąteczna akcja Dostawców Pomocy - 24.12.2021 · fot. Dostawcy Pomocy


- My już jesteśmy po naszej świątecznej akcji, która zakończyła się wielkim sukcesem! Odwiedziliśmy aż 9 punktów - 3 noclegownie w Katowicach, 1 w Czechowicach-Dziedzicach, 2 noclegownie w Bielsku-Białej, jedno schronisko w Bielsku na ul. Stefanki oraz Jadłodzielnie w Czechowicaach oraz w Bielsku - relacjonują Dostawcy Pomocy.

Jak podkreślają Dostawcy Pomocy, przeprowadzenie świątecznej akcji nie byłoby możliwe, gdyby nie pomoc osób, firm i instytucji, które zaangażowały się równie mocno w to wszystko, co oni. - Rozlaliśmy 250 litrów aromatycznego i pysznego barszczu! Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi, że mogliśmy poczuć świąteczną atmosferę z naszymi podopiecznymi - podsumowują młodzi czechowiczanie.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.