czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 grudnia 2021
  • 30 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1065

Aplikacja BLISKO przejmie gminny kanał komunikacyjny SMS

1 stycznia wyłączony zostanie kanał komunikacyjny SMS gminy Czechowice-Dziedzice. Od tej pory informacje z czechowickiego samorządu będą wysyłane poprzez aplikację BLISKO. Aplikacja jest dostępna na smartfony z systemami iOS, Android oraz Windows.

Blisko
Aplikacja BLISKO przejmie gminny kanał komunikacyjny SMS · fot. mp / czecho.pl


- System bezpłatnych informacji, powiadomień i ostrzeżeń dostępnych w ramach aplikacji BLISKO wdrożyliśmy w naszej gminie w połowie bieżącego roku. W ramach funkcjonalnej i łatwej w obsłudze aplikacji, którą każdy może zainstalować w swoim smartfonie, na potrzeby mieszkańców stworzone zostało również dedykowane narzędzie Segrego, które dzięki interaktywnym harmonogramom odbioru odpadów wysyła użytkownikowi przypomnienie o terminie odbioru śmieci - informuje Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach.

Nasza Czechowice-Dziedzice w systemie aplikacji "Blisko"
Aplikacja BLISKO przejmie gminny kanał komunikacyjny SMS · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Aplikacja "Blisko" to ogólnopolski system powiadomień, z którego korzysta wiele polskich gmin. Korzystanie z systemu jest całkowicie bezpłatne. Od użytkownika wymaga jedynie pobrania na smartfona aplikacji "Blisko" ze "sklepu" Google Play dla urządzeń z systemem Android oraz z App Store dla urządzeń z systemem IOS. Aplikację można pobrać także z Windows Store.

Więcej o wdrożeniu aplikacji w gminie Czechowice-Dziedzice (wraz z instrukcją) portal czecho.pl pisał tutaj.

mp / czecho.pl
źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.