czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 października 2007
  • wyświetleń: 3104

Groźny wypadek na ''jedynce''

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło w niedzielę na skrzyżowaniu ulicy Lipowskiej z drogą krajową w Bielsku-Białej. Kierowca opla astry nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu fordowi sierra. W konsekwencji kierowcy i pasażerowie obu pojazdów znaleźli się w szpitalu.

Reklama

Jak poinformował wieczorem oficer dyżurny bielskiej policji, do wypadku doszło, gdy kierowca opla astry nie zachował ostrożności i próbował „zmieścić” się przed jadącym prawidłowo fordem sierrą. W obu pojazdach znajdował się komplet pasażerów. W fordzie jechali pasażerowie z Piekar Śląskich i Sosnowca. Kierowca i pasażerowie opla są mieszkańcami Czechowic-Dziedzic.

– Trzy osoby z forda i trzy osoby z opla zostały przewiezione do szpitala. Część z nich, jak wynika z naszych informacji, została już wypisana ze szpitala. Żadnej z osób uczestniczących w wypadku nic już nie grozi. Były to typowe urazy powypadkowe, takie jak stłuczenia i zwichnięcia oraz wstrząśnienia mózgu – mówi oficer dyżurny policji.

super-nowa.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.