czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 października 2007
  • wyświetleń: 2715

Sprawdź gdzie możesz głosować!

Wchodząc na stronę www.wybory.czechowice-dziedzice.pl i podając numer PESEL można sprawdzić adres siedziby obwodowej komisji wyborczej, właściwej dla swojego miejsca zamieszkania (zameldowania).

Taką funkcjonalność udostępniło Biuro Informatyki Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach. Spis wyborców można także sprawdzić telefonicznie, kontaktując się z osobą prowadzącą spis w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego tel. 2147162. Sprawdzenia spisu wyborców można dokonywać od 1 października.

Uchwałą Rady Miejskiej z dnia 4 września br. gmina Czechowice-Dziedzice została podzielona na 22 stałe obwody głosowania. Do tej pory gmina podzielona była na 21 obwodów, a zmiany wprowadzono w związku ze zwiększeniem się ilości mieszkańców w sołectwie Zabrzeg. Kosmetycznych zmian wynikających m.in. z dostosowania granic osiedli do granic obwodów głosowania oraz nadania nowych nazw ulicom, placom i rondom dokonano także w kilku innych obwodach.

UM Czechowice-Dziedzice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.