Wiadomości

  • 9 stycznia 2022
  • 1 lutego 2022
  • wyświetleń: 21430

[FOTO] Czechowicki finał WOŚP: udało się zebrać blisko 102 tys. zł!

Za nami 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Czechowickie wydarzenia odbyło się w Centrum Handlowym Stara Kablownia. Ponadto sztab WOŚP Czechowice-Dziedzice przygotował szereg imprez towarzyszących. Jak poinformował czechowicki sztab WOŚP, w naszej gminie udało się zebrać blisko 102 tysiące złotych! Poniżej obszerna fotogaleria z finału WOŚP w CH Stara Kablownia oraz w Chacharni.

30. finał WOŚP w CH Stara Kablownia - 30.01.2022 · fot. fotogorg.pl


Czechowicki finał WOŚP rozpoczął się w piątek, 28 stycznia. Sztab z Czechowic-Dziedzic zaprosił w ten dzień na karaoke do Tapster Pub w Pszczynie, do Warowni Pszczyńskich Rycerzy, gdzie odbył się "Stand-up dla WOŚP". Wystąpili Rafał Rutkowski, Piotr Przytuła oraz Jakub Poczęty. Podczas obydwu wydarzeń odbyły się licytacje.

W sobotę, 29 stycznia w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach odbył się turniej piłki nożnej halowej. Atrakcje dla czechowiczan przygotowała także Szkoła Tańca "Mandla". W sobotę, 29 stycznia odbył się maraton taneczny, z kolei w niedzielę w CH Stara Kablownia odbyły się pokazy tańca, animacje i zabawy taneczne dla dzieci oraz zajęcia dla każdego.

W niedzielę, 30 stycznia, czyli w dzień 30. finału WOŚP, który w Czechowicach-Dziedzicach odbył się w CH Stara Kablownia, na czechowiczan czekało szereg atrakcji. Wystąpiły tutaj Mażoretki Perfekto, grupy taneczne Fuego i Fuerte, panie z "Chustotańce w Bielsku-Białej", a oprawę muzyczną zapewnił zespół Walimy w Kocioł.

30. finał WOŚP w Czechowicach-Dziedzicach - 30.01.2022 · fot. Sztab WOŚP Czechowice-Dziedzice


W pasażu CH Stara Kablownia nie zabrakło także innych atrakcji. Puenta zapewniłą animacje dla dzieci - malowanie twarzy i balony, O.Dmuchańce - pokazy walk rycerskich, prezentacja zbroi rycerskiej i zabawy animacyjne, TULIMYsię - Ewa Kucharczyk czyli doradca noszenia dzieci w chustach, instruktor masażu Shantala. Nie zabrakło także Akademii fantastyki i japońskich sztuk walki & Powrót Bractwa Śródziemia - grupa rekonstrukcyjna świata Tolkiena czyli Gandalf, Gimli i inni jak z filmu. Można było znaleźć także stanowisko czechowickiej grupy PCK, Electrifity trening EMS, Strefy football - akademia piłki nożnej dla dzieci, Wariujemy (dietetyka i psychodietetyka), a Well Fitness Czechowice-Dziedzice rozdawało wejściówki.

Atrakcje na czechowiczan czekały także w klubie Chacharnia. Od godziny 16.00 do 19.45 w klubie zagrały Black Pin, Eclipse Band, Shima, Scarlett. O 20.00 odbyło się tradycyjne "Światełko do nieba", a po nim na scenę wszedł zespół Free Trip.

Loading...


Podobnie, jak rok temu po naszej gminie jeździłą "mobilna puszka". W tym roku pieniądze Fundacji WOŚP można było przekazać nie tylko gotówką, ale także za pomocą karty płatniczej. W sumie sztab WOŚP Czechowice-Dziedzice zebrał dokładnie 101 838 złotych!

Loading...mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.