Wiadomości

  • 10 stycznia 2022
  • wyświetleń: 5343

Zwłoki tego mężczyzny ujawniono w Wiśle. Rozpoznajesz go?

Zespół Poszukiwań Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie nadal prowadzi czynności identyfikacyjne w sprawie zgonu nieznanego mężczyzny, którego zwłoki ujawniono 20 lipca 2020 roku na Wiśle w Goczałkowicach Zdroju, pomiędzy stawami Rontok i Dębna Dolna.

Zwłoki tego mężczyzny ujawniono w Wiśle
Zwłoki tego mężczyzny ujawniono w Wiśle - policyjny szkic · fot. KPP Pszczyna


- W wyniku wykonach czynności odtworzono prawdopodobny wygląd przeżyciowy mężczyzny. Ustalono, że jest to mężczyzna odmiany białej w wieku 53 +/- 9 lat, 167 +/- 7 cm wzrostu i ok. 63 kg wagi. Mężczyzna prawie całkowicie nie posiadał uzębienia. Wykonane czynności i ustalenia pozwalają przypuszczać, że mężczyzna ten mógł być osobą bezdomną/samotną, przebywającą w miejscowościach pobliskich oraz przez które przepływają rzeki Iłownica oraz Wapienica. Mężczyzna mógł zaginąć w okresie pomiędzy 2018 rokiem, a lipcem 2020 roku - poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie.

Zwłoki tego mężczyzny ujawniono w Wiśle
Zwłoki tego mężczyzny ujawniono w Wiśle - policyjny szkic · fot. KPP Pszczyna


W związku z powyższym pszczyńscy policjanci proszą wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Pszczynie pod nr telefonów 47 8552 280, 47 8552 287, bądź poprzez wiadomość e-mail: kryminalny@pszczyna.ka.policja.gov.pl.

ar, mp / czecho.pl

źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.