czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 października 2007
  • wyświetleń: 3580

Nowa fontanna pod UM już działa!

Zakończył się remont fontanny na Placu Jana Pawła II. Fontanna zyskała nowy wygląd - niecka obłożona została szlifowanym granitem , z dysz ułożonych po przekątnej niecki strumieniami w górę leje się woda, dodatkową atrakcją są dysze, z których unosić się będzie wodna mgiełka.

Wieczorem całość będzie podświetlana białym i kolorowym światłem. Strumienie wody oraz nasilenie światła sterowane są automatycznie Aparatura techniczna, potrzebna do obsługi fontanny znajduje się w specjalnie do tego celu wybudowanym pomieszczeniu, usytuowanym pod powierzchnią placu, głębokim na 2 i szerokim na 2 m.

Nowy wizerunek otrzymały również kaskady wyłożone, podobnie jak fontanna, granitowymi płytami i ozdobione kutymi poręczami. W kwietnikach nasadzono półtora tysiąc kolorowych bratków.

Remont fontanny rozpoczął się 13 lipca br. a zakończył się zgodnie z ustaleniami zawartymi w umowie 30 września br. Remont wykonała czechowicka firma HB-Unibud S.A.

UM Czechowice-Dziedzice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.