Wiadomości

  • 31 stycznia 2022
  • wyświetleń: 4849

UM poszukuje pracownika do jednego z wydziałów

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach poinformował o naborze na wolne stanowisko do Wydziału Inwestycji i Zarządu Drogami. Dokumenty aplikacyjne można składać do 14 lutego.

Urząd Miejski, ratusz, Czechowice-Dziedzice
Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Oskar Piecuch / czecho.pl


Ogłoszony nabór dotyczy wolnego stanowiska urzędniczego podinspektora/inspektora. Od kandydatów czechowicki Urząd Miejski oczekuje wykształcenia wyższego inżynierskiego (wymagany kierunek wykształcenia: budownictwo - preferowana specjalizacja technologia i zarządzanie w budownictwie lub pokrewna), posiadania obywatelstwa polskiego, pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych, stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie na tym stanowisku oraz nieposzlakowanej opinii. Oczekuje się także, aby kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.