Wiadomości

 • 9 lutego 2022
 • 22 lutego 2022
 • wyświetleń: 3963

Podsumowano konkurs "Zakochaj się w powiecie bielskim"

Podsumowano II Konkurs Fotograficzny #zakochaj się w powiecie bielskim, który odbywał się od 7 do 20 lutego. Wśród laureatów i osób wyróżnionych znaleźli się mieszkańcy Czechowic-Dziedzic - Wojciech Kaprzyk oraz Weronika Olma. Patronat nad konkursem zorganizowanym przez Wydział Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki objął Starosta Bielski Andrzej Płonka.

Aneta Talik „Meszna spod bystrzańskich brzózek”
Aneta Talik "Meszna spod bystrzańskich brzózek" · fot. Aneta Talik


W ramach konkursu uczestnicy mieli za zadanie przesłać jedną fotografię przedstawiającą lub interpretującą hasło #zakochaj się w powiecie bielskim, wykonaną w plenerze na terenie powiatu bielskiego.

W konkursie wzięło udział 31 uczestników, w tym do konkursu zakwalifikowano 28 fotografii, pozostałe 3 zostały niezakwalifikowane z powodu niespełnienia wymagań określonych regulaminem konkursu. 15 lutego na fanpage’u powiatu bielskiego na Facebooku udostępnione zostały wszystkie zakwalifikowane fotografie i rozpoczęto internetowe głosowanie na najpiękniejsze zdjęcie. Głosowanie zakończono 20 lutego o godzinie 23.59.

Fotografia, która zdobyła najwięcej głosów internautów i zdobyła nagrodę publiczności to: Aneta Talik: "Meszna spod bystrzańskich brzózek" (311 głosów), której autorka otrzymuje nagrodę w postaci bonu o wartości 100,00 zł do wykorzystania w sklepie DECATHLON oraz gadżety promocyjne powiatu.

Komisja oceniająca w składzie Magdalena Fritz - rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej, Magdalena Więzik - naczelnik Wydziału Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki, Alina Macher - redaktor naczelna biuletynu informacyjnego "Mój Powiat", Magdalena Wróbel-Zyzańska - pracownik Wydziału Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki, Jarosław Jesionka - pracownik Wydziału Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki po obejrzeniu i analizie zgłoszonych fotografii postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia.

Laureaci (kolejność alfabetyczna):
 • Marta Dubiel za zdjęcie pt. "Skrzyczne w słońcu",
 • Adrian Firganek za zdjęcie pt. "I love powiat bielski!",
 • Sebastian Harężlak za zdjęcie pt. "Zakochani w Kozach",
 • Daniel Jagosz za zdjęcie pt. "Heart of the earth",
 • Wojciech Kaprzyk za zdjęcie pt. "Puszczyk uralski już pokochał powiat bielski".


„Puszczyk uralski już pokochał powiat bielski”.
"Puszczyk uralski już pokochał powiat bielski" · fot. Wojciech Kaprzyk


Laureaci otrzymują nagrody w postaci bonu o wartości 100,00 zł do wykorzystania w sklepie DECATHLON oraz gadżety promocyjne powiatu.

Komisja postanowiła dodatkowo przyznać wyróżnienia w postaci gadżetów promocyjnych powiatu następującym uczestnikom:
 • Tomaszowi Hilbrychtowi za zdjęcie pt. "Rzepakowe morze",
 • Krzysztofowi Nodze za zdjęcie pt. "Tajemniczy las",
 • Agnieszce Okseniuk za zdjęcie pt. "Serce z kamienia",
 • Weronice Olma za zdjęcie pt. "Podejście na Skrzyczne"
 • Ewelinie Pudzie za zdjęcie pt. "Zakochaj się w Szczyrku",
 • Dagmarze Żabce za zdjęcie pt. "Klimczok o poranku".


Weronika Olma
"Podejście na Skrzyczne" - Szczyrk · fot. Weronika Olma


- Dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak aktywny udział w konkursie. Mieliśmy niełatwe zadanie wyboru tych naszym zdaniem najciekawszych zdjęć, które idealnie wpisują się w hasło #zakochaj się w powiecie bielskim. Cel został osiągnięty, bo my zakochaliśmy się w tych wspaniałych fotografiach, które przysłaliście do nas. Jesteśmy pod wrażeniem Waszego talentu, pomysłowości i umiejętności uchwycenia tego "idealnego momentu". Serdecznie gratulujemy autorom nagrodzonych fotografii. Mam nadzieję, że nasz konkurs będzie się rozwijał i już teraz zapraszamy do śledzenia naszego profilu na portalu Facebook https://www.facebook.com/bielskidistrict, na którym już niebawem ogłosimy kolejny konkurs, tym razem z okazji Dnia Kobiet - powiedziała Magdalena Więzik naczelnik Wydziału Promocji.

Organizatorzy skontaktują się indywidualnie z laureatami i wyróżnionymi osobami w celu ustalenia sposobu przekazania nagród.

mp / czecho.pl

źródło: Powiat Bielski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.