czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 lutego 2022
  • 26 lutego 2022
  • wyświetleń: 1651

W Bronowie pojawił się nowy paczkomat od InPostu

Mieszkańcy Bronowa mogą korzystać z nowego paczkomatu firmy InPost, który został postawiony obok sklepu spożywczego przy skrzyżowaniu ulic Bronowskiej, Kunza i Międzyrzeckiej. Jak podkreśla Sołectwo Bronów na Facebooku, "to duże ułatwienie dla mieszkańców, którzy robią zakupy przez Internet, a nie zamawiają przesyłek do domu. Do tej pory musieli jeździć do sąsiednich miejscowości po odbiór paczki".

Reklama

paczkomat, bronów, inpost
Paczkomat InPostu w Bronowie · fot. mp / czecho.pl


- Paczkomaty to nowoczesne urządzenia do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek czynne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W każdej chwili można obserwować etap podróży przesyłki poprzez opcję śledzenia paczek. Dzięki nowoczesnym terminalom mieszkańcy wioski zyskają wiele udogodnień m.in.: możliwość komfortowego nadawania i odbierania przesyłek, atrakcyjne ceny wysyłek oraz wygodny odbiór zakupów - informuje Sołectwo Bronów na Fcebooku.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.