Wiadomości

  • 8 marca 2022
  • wyświetleń: 4335

Dzień Kobiet w Studio Figura Pszczyna oraz Czechowice-Dziedzice

Artykuł sponsorowany:

Z okazji Dnia Kobiet dla wszystkich pięknych pań z Pszczyny, Czechowic oraz pobliskich miejscowości nasz Team przygotował niesamowite niespodzianki.

Studio Figura Pszczyna i Czechowice-Dziedzice


Aktualnie w naszym Gabinecie do 8 marca możecie skorzystać z mega rabatów sięgających aż do 25%

.

Wachlarz naszych usług jest ogromny, więc nie sposób ich tutaj wszystkich wymienić. Są to zarówno nowoczesne stacje treningowo-zabiegowe, zabiegi medycyny estetycznej, trening EMS,kriolipoliza, sauna karbonowa, lipoliza iniekcyjne,fale RF, jak i również różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne na twarz, szyję, dekolt (mezoterapia igłowa, mikrodermabrazja, masaż kobido itp.).

Dodatkowo nasza dietetyk Olga przygotuje dla Was indywidualne jadłospisy w promocyjnych cenach oraz tylko 8 marca możecie przy zakupie dowolnego pakietu dodatkowo otrzymać od nas w prezencie Planer. Jest to dwudziestostronicowa książeczka z piękną okładką, która dzięki swojej zawartości pomoże Wam w osiąganiu Waszych celów w naszych Gabinetach. Normalna cena takiego dzienniczka to kwota 24,90 zł.

Oferujemy również jako usługę dodatkową stylizację paznokci, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem.Drodzy Panowie, Wy możecie także zaopatrzyć się u nas w piękne Vouchery podarunkowe, którymi warto obdarzyć kobiety bliskie sercu, a my zadbamy już o to, aby poczuły się u nas wyjątkowo.

Dzięki skuteczności naszych zabiegów, popartych setkami efektów, nasze usługi cieszą się niesamowitą popularnością. Jesteśmy już na naszym Rynku ponad 4 lata i podchodzimy do swojej pracy z wielkim zaangażowaniem i odpowiedzialnością , uczestnicząc w licznych szkoleniach, które ciągle podnoszą kwalifikacje naszego Zespołu. Jako Gabinet o profesjonalnym podejściu do klienta oraz jako rzetelny przedsiębiorca otrzymałyśmy już mnóstwo nagród, a także zostałyśmy zaproszone do telewizji śniadaniowej. Jest nam bardzo miło, że nasze wysiłki i nasz profesjonalizm jest zauważany.

Drogie Panie zamieszczamy tutaj kilka zdjęć z efektami naszych klientek oraz zdjęcie okładki planera i Vouchera Podarunkowego.

Studio Figura Pszczyna i Czechowice-Dziedzice


Wszystkim Paniom życzymy , aby Dzień Kobiet był dla Was dniem, w którym przede wszystkim zadbacie o siebie oraz aby bliskie Wam osoby rozpieszczały Was najmocniej jak to tylko możliwe.

Pozdrawiamy i czekamy na Was

Studio Figura Pszczyna i Czechowice-Dziedzice


Studio Figura PszczynaStudio Figura Czechowice-Dziedzice