czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 marca 2022
  • wyświetleń: 3903

Można wypełnić ankietę nt. bezpieczeństwa mieszkańców miasta

Mieszkańcy Czechowic-Dziedzic mogą wypełnić anonimową ankietę na temat "Policja w systemie bezpieczeństwa publicznego", którą przygotował czechowiczanin, student Akademii WSB w Cieszynie. Badanie pozwoli zebrać niezbędne informacje do sporządzenia analizy powyższego zagadnienia.

Reklama

Policja, radiowóz, samochód
Można wypełnić ankietę nt. bezpieczeństwa mieszkańców miasta · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


- Obecnie piszę pracę magisterską, której temat to "Policja w systemie bezpieczeństwa publicznego". W rozdziale III pracy zamieściłem badanie z wykorzystaniem ankiety mające na celu ocenę działalności policji w ramach zapewnienia bezpieczeństwa publicznego w mieście Czechowice-Dziedzice. Ankieta dostepna jest tutaj - mówi portalowi czecho.pl Jacek Janota z Czechowic-Dziedzic, student Akademii WSB w Cieszynie.

- Ankieta jest w pełni anonimowa. Skupiłem się na mieście Czechowice-Dziedzice gdyż przez 22 lata byłem funkcjonariuszem policji służąc właśnie w Czechowicach-Dziedzicach. Badanie to pozwoli zebrać niezbędne informacje do sporządzenia analizy powyższego zagadnienia - dodaje czechowiczanin.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.