czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 16 marca 2022
  • wyświetleń: 2824

Nastolatek uderzał pięścią w rynnę. Interweniowała straż miejska

Straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach poinformowała o interwencji wobec nastolatka, który uderzał pięścią w rynnę, powodując jej wgniecenia, a co za tym idzie - niszczył mienie.

Reklama

Dworzec autobusowy w Czechowicach-Dziedzicach
Dworzec autobusowy w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach


Do tej interwencji doszło 5 marca po godzinie 10.00. - Obserwator monitoringu zauważył dziwnie zachowującego się mężczyznę przy budynku znajdującym się bezpośrednio obok placu autobusowego na ulicy Niepodległości. Po chwili obserwacji mężczyzna ten zaczął uderzać pięściami w rynnę powodując wgniecenia, niszcząc mienie. Na miejsce został natychmiast skierowany patrol. Po krótkiej chwili udało się ująć sprawcę, którym okazał się być niepełnoletni - czytamy w komunikacie straży miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach.

- Z uwagi na zaistniałą sytuacje strażnicy wraz z ujętym udali się do miejsca zamieszkania celem przeprowadzenia rozmowy z jego matką. W trakcie tej rozmowy kobieta w sposób lekceważący do funkcjonariuszy przyjęła zachowanie syna udając, ze nic się takiego nie stało. Strażnicy z całej interwencji sporządzili dokumentacje służbową oraz zabezpieczyli materiał. Sprawę przekazano policji - dodają funkcjonariusze czechowickiej straży miejskiej.

mp / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.