Reklama

Wiadomości

  • 26 marca 2022
  • 28 marca 2022
  • wyświetleń: 10108

[FOTO] Czechowiczanin powalczy o tytuł Mistera Beskidów!

Andrzej Budniok z Czechowic-Dziedzic już w maju wystąpi podczas gali finałowej konkursu Mister Beskidów, Miss Beskidów i Miss Beskidów Nastolatek. Już teraz można głosować na niego w internetowym plebiscycie "Mister Beskidów - social media" na Facebooku i Instagramie!

Grupa finalistów konkursu Mister Beskidów 2022 w ramach ogólnopolskiego konkursu Mister Polski - 03.2022
Grupa finalistów konkursu Mister Beskidów 2022 w ramach ogólnopolskiego konkursu Mister Polski. Drugi od lewej - Andrzej Budniok - 03.2022 · fot. Anna Zarzecka Photography & Travel


W wyniku wielu castingów, przerywanych kwarantannami i obostrzeniami, udało się wybrać grupę finalistów konkursu Mister Beskidów 2022 w ramach ogólnopolskiego konkursu Mister Polski. Ich lista została ogłoszona 24 marca. Z grupy półfinalistów jury wybrało najlepszych i to ich zobaczymy pod koniec maja podczas gali finałowej razem z finalistkami Miss Beskidów i Miss Beskidów Nastolatek 2022 w ramach ogólnopolskich konkursów Mister Polski, Miss Polski i Miss Polski Nastolatek w Hotelu Żywiecki Medical SPA & Sport.

Andrzej Budniok  Mister Beskidów
Andrzej Budniok · fot. Anna Zarzecka


Wśród finalistów jest czechowiczanin Andrzej Budniok! Ukończył technikum budowlane w Czechowicach-Dziedzicach. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem firmy budowlanej oraz pracuje jako doradca klienta. Pomimo dużego natłoku obowiązków stara się prowadzić aktywny tryb życia. Wolny czas uwielbia spędzać w górach. Zimą jeździ na nartach, natomiast latem zamienia narty na ekstremalne zjazdy rowerem oraz jazdę na motocyklu. Poza sportem ogromną radość sprawia mu podróżowanie. Lubi poznawać nowych ludzi i ich kultury oraz to, jak kształtują one ich podejście do życia.

Loading...


W piątek, 25 marca ruszył plebiscyt, w którym internauci wybierają Mistera Beskidów Social Media. Finalista z największą skumulowaną liczbą głosów pod swoim zdjęciem na Facebooku i Instagramie Grabowska Models wygrywa. Koniec głosowania 8 kwietnia o godz. 12.00. Oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się podczas Gali Finałowej Miss i Mistera Beskidów 2022. Bilety na Galę do nabycia pod tel. 512 226 366.

Udostępniajcie, lajkujcie pod postem na stronie facebookowej lub instagramowej Agencji Grabowska Models:

Loading...

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.