Reklama

Wiadomości

  • 12 kwietnia 2022
  • 18 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 7321

Błoto i kamienie na ulicy Hutniczej. Czytelnicy proszą o pomoc

W ostatnich godzinach nasza redakcja odebrała sygnały o fatalnym stanie nawierzchni ulicy Hutniczej. Na drodze zalega błoto i kamienie naniesione z terenu budowy.

Stan dróg w rejonie ulicy Hutniczej - 11.04.2022 · fot. czytelnik


- Tak inwestor PKP PLK S.A. i główny wykonawca dba o mieszkańców miasta - poinformował nasz czytelnik, dołączając dokumentację fotograficzną z ulicy Hutniczej. Zdjęcia zostały wykonane 11 kwietnia.

Dziś przed południem podobny sygnał otrzymaliśmy od innego czechowiczanina, który pracuje przy ulicy Hutniczej. - To, co się w ostatnim czasie dzieje, przechodzi ludzkie pojęcie. Życzę powodzenia każdemu, kto postanowi wybrać się w rowerem w to miejsce. Dodatkowo ciężarówki nanoszą także duże kamienie, które zagrażają bezpieczeństwu pieszych - twierdzi czytelnik.

Zgłosiliśmy dziś sprawę do wykonawcy robót budowlanych. Jak poinformowała naszą redakcję Magdalena Małecka-Cebula z Budimexu, w rejonie ulic Hutniczej, Waryńskiego i Narutowicza zostaną zintensyfikowanie prace związane czyszczenie dróg, a także pojazdów wyjeżdzających z terenu budowy.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.