Reklama

Wiadomości

  • 5 maja 2022
  • wyświetleń: 3730

[FOTO] LKS Ligota lepsza od Rotuza w gminnych derbach

We wtorek, 3 maja na boisku w Ligocie odbyły się gminne derby. W ramach 20. kolejki bielskiej A-klasy tamtejszy LKS podejmował drużynę UKS Rotuz Bronów.

Mecz LKS Ligota Centrum - Rotuz Bronów - 3.05.2022 · fot. Sławomir Dąbrowski / UKS Rotuz Bronów


Piłkarze Rotuza oddali 7 groźnych strzałów. Jednak za każdym razem bronił je bramkarz Ligoty, który z każdą interwencją był coraz pewniejszy, by pod koniec bronić już jak w transie. Ligocki LKS grał przede wszystkim ambitnie i walecznie - stworzył łącznie 3 sytuacje strzeleckie, wszystkie po kontratakach. W pierwszej sytuacji dobrze interweniował Krysta, wybijając groźny strzał pod poprzeczką. Następnie ten sam Krysta wpuścił już niegroźnie wyglądający strzał, dzięki czemu Ligota wyszła na prowadzenie. Wynik już nie uległ zmianie do ostatniego gwizdka, co spowodowało radość w ekipie gospodarzy.

LKS Ligota vs Rotuz Bronów 1:0 (1:0)

38′ Pierlak

Ligota: Grajcarek, Pierlak (75′ Pietruszka), Wróbel, Kościelny, Krzempek (55′ Pstrong), Duraj Czerpak Ł. (85′ Janusz), Czerpak M., Spiewak (75′ Kacprzykowski), Kóska, Wajs

Rotuz: Krysta, Mencnarowski J., Zarychta, Bieńko, Dzida, Świerkot (85′ Bialik), Pisarek, Mencnarowski K.(65′ Cyroń), Wronka (75′ Banet), Szczelina (85′ Gaszczyk), Zieliński

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj