czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 25 października 2007
  • wyświetleń: 956

Policyjna akcja ''Znicz 2007''

Jesień to pora roku, która przynosi pogorszenie warunków jazdy oraz wzrost zagrożenia na drogach. Dzień Wszystkich Świętych to czas, kiedy ruch zarówno kołowy jak i pieszych w pobliżu cmentarzy i na drogach dojazdowych do nekropoli staje się szczególnie intensywny. Policja drogowa zmierzając do zminimalizowania liczby zdarzeń drogowych, jak również do usprawnienia ruchu, przeprowadzi w dniach od 31 października do 4 listopada 2007 roku działania pod kryptonimem "Znicz 2007".

Ich celem jest między innymi :
- utrzymanie stałej przejezdności tras komunikacyjnych (w szczególności dróg dojazdowych do cmentarzy),
- ograniczenie liczby zdarzeń drogowych,
- prewencyjne oddziaływanie na uczestników ruchu drogowego oraz ewentualnych "amatorów cudzego mienia" w obrębie parkingów, cmentarzy i miejsc zagrożonych na osiedlach,
bieżące dostarczanie zmotoryzowanym uczestnikom ruchu informacji za pośrednictwem radia i TV.

Przypominamy, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 18 sierpnia 2003 roku w sprawie okresowych ograniczeń oraz zakazu ruchu niektórych pojazdów na drogach, wprowadza się zakaz ruchu na drogach samochodów ciężarowych i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton w następujących terminach:

31.10.2007r. od godz. 18.00 do godz. 22.00
01.11.2007r. od godz. 8.00 do godz. 22.00

Pamiętając o tragicznych skutkach wypadków z lat ubiegłych apelujemy o ostrożną i bezpieczną jazdę !

KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.