Reklama

Wiadomości

  • 18 maja 2022
  • wyświetleń: 19211

[FOTO] Zderzenie samochodu z ciągnikiem rolniczym w Zabrzegu

W środę, 18 maja około godziny 14.10 na ul. Waryńskiego z Zabrzegu doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. W rejonie skrzyżowania z ul. Korfantego samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Występowały spore utrudnienia w ruchu.

Kraksa w Zabrzegu - 18.05.2022 · fot. mp / czecho.pl + nadesłane przez czytelnika


Jak przekazał nam asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej, sam przebieg zdarzenia był dość skomplikowany. Ciągnik rolniczy z przyczepą typu beczka poruszał się ul. Waryńskiego od strony Czechowic-Dziedzic. Tuż przed skrzyżowaniem w miejscu niedozwolonym był wyprzedzany przez kierowcę BMW. W momencie, gdy BMW znajdowało się na przeciwległym pasie ruchu, kobieta kierująca Fiatem wyjechała z ul. Korfantego w prawo. Widząc samochód jadący wprost na nią odbiła na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z traktorem. Na tym nie koniec. Ciągnik rolniczy po zderzaniu z Fiatem uderzył w BMW, a następnie wpadł do rowu. Szczęśliwie nikomu nie stało się nic groźnego.

Trwa ustalanie winnych i stopnia przyczynienia się ich manewrów do zaistniałej sytuacji. Droga była zablokowana do godziny 18.00. Konieczne było użycie ciężkiego holownika.

mp, sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.