Reklama

Wiadomości

  • 27 maja 2022
  • wyświetleń: 4254

Portal czecho.pl jest z Wami już 20 lat! Dziękujemy, że jesteście z nami!

To już 20 lat! Dzisiaj przypada 20. rocznica powstania portalu czecho.pl! Dokładnie 27 maja 2002 roku na łamach naszego serwisu pojawił się pierwszy artykuł: "Łapią piratów drogowych".

20 lat czecho.pl


W maju 2002 roku cała Polska żyła przygotowaniami do Mistrzostw Świata w Korei i Japonii. Czekaliśmy także na premierę kultowego już filmu "Dzień Świra" z legendarną rolą Marka Kondrata. Cały czas trwała "Małyszomania" - trzy miesiące wcześniej Adam Małysz zdobył dwa medale dla Polski - brązowy oraz srebrny - na Igrzyskach Olimpijskich w Salt Lake City. Warto dodać, że wtedy oczy Polaków były zwrócone także na Czechowice-Dziedzice - 20 maja w naszym mieście doszło do głośnej sprawy zabójstwa dwójki policjantów.

W 2002 roku burmistrzem Czechowic-Dziedzic był Jan Berger, cały świat nadal korzystał z "Zapałek Czechowickich", a samochody tankowały na stacjach Rafinerii Czechowice, które były opatrzone logiem "Racer". Właśnie w tym czasie, 22 maja, powstał portal czecho.pl, który na stałe wpisał się w krajobraz Czechowic-Dziedzic. Każdego dnia dostarcza Wam informacji o najważniejszych sprawach naszego miasta i naszej gminy.

Jedna z pierwszych stron głównych portalu - 2007 rok
Jedna z pierwszych stron głównych portalu - 2007 rok · fot. czecho.pl


Drodzy Czytelnicy! Dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami! To właśnie dzięki Wam portal czecho.pl może istnieć już tak długi czas. To właśnie z Wami portal czecho.pl rozwijał się przez te wszystkie lata - aby dostarczać Wam informacji w jak najlepszej i przystępnej formie. Najlepszą nagrodą dla nas są nadal wysokie statystyki odwiedzin i wyświetleń portalu - w rekordowym miesiącu, marcu 2020 roku, portal czecho.pl odwiedziło 189 tysięcy unikalnych użytkowników! Wtedy odnotowaliśmy także rekordową liczbę odsłon - 1,47 mln.

Tak wyglądała strona główna naszego portalu w 2013 roku :)
Tak wyglądała strona główna naszego portalu w 2013 roku :) · fot. czecho.pl


Od 2015 roku nasz portal jest także dostępny na urządzenia mobilne
Od 2015 roku nasz portal jest także dostępny na urządzenia mobilne · fot. czecho.pl


Z okazji naszego jubileuszu przygotowaliśmy dla Was garść statystyk. Przez 20 lat w sumie opublikowaliśmy ponad 35 tysięcy artykułów. Najpopularniejsze z nich to:Listę najpopularniejszych artykułów z ostatnich 20 lat możecie także sprawdzić tutaj.

W sumie przez 20 lat działalności naszego portalu dodano ponad 204 tysiące komentarzy, a liczba opublikowanych zdjęć to 134 tysiące.

Obecna strona główna portalu
Obecna strona główna portalu · fot. czecho.pl


Co ciekawe, w 2002 roku ukazał się także pierwszy numer Gazety Czechowickiej, która przed dwoma miesiącami również obchodziła jubileusz 20-lecia. Koleżankom i kolegom z "Czechowickiej" życzymy wszystkiego najlepszego :)

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.