Reklama

Wiadomości

  • 27 maja 2022
  • wyświetleń: 1005

Co mieszkańcy sądzą o pracy starostwa? Można wypełnić ankietę

Władze powiatu chcą wiedzieć, co mieszkańcy sądzą o działalności starostwa i pracy urzędu. Pytają też o oczekiwania ludzi i rady, co poprawić.

Starostwo, powiat bielski, piastowska
Co mieszkańcy sądzą o pracy starostwa? Można wypełnić ankietę · fot. mp / czecho.pl


Anonimowe ankiety kierowane są do osób, które korzystały ostatnio z usług bielskiego starostwa. Wypełnienie zabierze tylko chwilę. Oprócz pytań o ewentualne trudności podczas załatwiania sprawy, dostępność druków i formularzy, o pracę urzędnika, który nas obsługiwał są również pytania otwarte. Można podzielić się więc swoimi spostrzeżeniami, czy radami dotyczącymi obsługi klienta. - Czekamy m.in. na opinie dotyczące rozwiązań wprowadzonych w obsłudze mieszkańców w urzędzie z powodu pandemii Covid-19 - mówi Iwona Jeżewska, odpowiedzialna za zarządzanie jakością i bezpieczeństwo informacji w bielskim starostwie.

Ankieta jest dostępna na stronie internetowej powiatu, w zakładce - Obsługa mieszkańców/Ankiety.

Bielskie starostwo sprawdza poziom satysfakcji mieszkańców ze swojej pracy od 15 lat. Wynikiem tych badań jest m.in. przybywająca ilość miejsc parkingowych przy starostwie, czy zmiana godzin otwarcia urzędu, który w czwartek pracuje dłużej- do 17:00.

mp / czecho.pl

źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.