Wiadomości

  • 7 czerwca 2022
  • wyświetleń: 5689

Nowa dyrektor w POPP "Art". Bez zmian w ZSS nr 4

Znamy rozstrzygnięcia konkursów na dyrektorów dwóch placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest bielskie starostwo. Nową dyrektor będzie mieć Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Art" w Czechowicach-Dziedzicach. Bez zmian w czechowickim Zespole Szkół Specjalnych nr 4.

Starostwo, powiat bielski, piastowska
fot. mp / czecho.pl


Od września czechowickim POPP "Artem" pokieruje Izabela Kowal, dotychczasowy pracownik tej placówki. Zastąpi wieloletnią dyrektor Wandę Gryboś-Sznel, która przechodzi na emeryturę. Placówka organizująca czas wolny dzieciom i młodzieży z powiatu bielskiego nie powinna mieć tajemnic przed nową szefową. Izabela Kowal, to nauczyciel kół tanecznych w POPP "Arcie" od 20 lat. Jest absolwentką wydziału pedagogiczno-artystycznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, może pochwalić się też m.in. studiami podyplomowymi z organizacji i zarządzania w oświacie.

Zespołem Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach kolejne 5 lat pokieruje Magdalena Sobieska-Leśniak. Będzie to dla niej druga kadencja na tym stanowisku.

Obie placówki są jednostkami organizacyjnymi powiatu bielskiego. Konkursy przeprowadzono ponieważ obu przypadkach w te wakacje upływa obecna 5-letnia kadencja.

mp / czecho.pl

źródło: Powiat Bielski

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.