czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 czerwca 2022
  • wyświetleń: 2805

[FOTO] Tenisiści stołowi MKS z wizytą w Urzędzie Miejskim

Burmistrz Marian Błachut spotkał się z grupą młodych zawodników trenujących w sekcji tenisa stołowego Miejskiego Klubu Sportowego w Czechowicach-Dziedziców, którzy pojawili się w Urzędzie Miejskim w towarzystwie trenera Tomasza Szarego oraz wiceprezesa MKS Pawła Mazura.

Reklama

Tenisiści stołowi MKS z wizytą w Urzędzie Miejskim - 20.06.2022 · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Jak informuje Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, "śledzący sukcesy naszych utalentowanych sportowców na bieżąco burmistrz podkreślił, że był pozytywnie zaskoczony skalą wyników oraz ilością medali i tytułów, które w kończącym się właśnie sezonie 2021/2022 zdobyli nasi tenisiści".

11 zawodników - medalistów mistrzostw Polski - zdobyło łącznie 8 medali drużynowych i indywidualnych mistrzostw Polski, 4 medale mistrzostw Polski LZS, 21 medali mistrzostw Śląska, wicemistrzostwo Polski szkół podstawowych w kategorii chłopców i dziewcząt oraz 1 miejsce w kategorii ogólnopolskiej młodzików i 2 miejsce w klasyfikacji klubowej mistrzostw Polski LZS.

- Serdecznie gratuluję naszym młodym sportowcom, trenerowi oraz wspierającym ich rodzicom, wychowawcom i nauczycielom. Życzę Wam wszystkim wytrwałości w treningach oraz kolejnych sukcesów. Jestem przekonany, że trenując z takim zaangażowaniem macie poważne szanse by w niedalekiej przyszłości sięgać po medale mistrzostw świata oraz olimpijskie, w tym te z najcenniejszego kruszcu - dodał burmistrz.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.