Wiadomości

  • 5 lipca 2022
  • wyświetleń: 661

5 gadżetów IT, które można podarować pracownikom na pracy zdalnej

Materiał partnera:

Firmowe gadżety reklamowe to najpopularniejsze narzędzia marketingowe. Odgrywają one bardzo ważną rolę w budowaniu wizerunku marki, służą do promocji oraz popularyzacji produktu. Pomagają też wyróżnić się z tłumu i przyciągnąć uwagę, to także świetny sposób, aby docenić klientów i całą swoją kadrę. Przy pomocy gadżetów firmowych można podziękować za ich trud, lojalność i zaufanie. Warto zainwestować też w praktyczne gadżety IT dla pracowników zdalnych. Dla firmy to żaden wydatek, a dla pracownika ogromna radość. Na jakie upominki warto postawić? Jakie gadżety IT są praktyczne i najlepiej się sprawdzają? Oto 5 najlepszych propozycji, które ucieszą kadrę i pomogą w promocji firmy.

5 gadżetów IT, które można podarować pracownikom na pracy zdalnej


Dlaczego warto zainwestować w gadżety IT dla pracowników?Zastanawiasz się nad gadżetami dla pracowników zdalnych, ale nie jesteś pewien, czy warto? Oczywiście, że tak, jak najbardziej! Dla firmy nie będzie to przecież żaden wydatek, a dla pracownika - wręcz przeciwnie! - wielka radość! Warto zainwestować w upominki i gadżety, aby okazać ludziom wdzięczność i uznanie. Warto zaskoczyć nie tylko pracowników, którzy pracują stacjonarnie, ale i tych, którzy pracują zdalnie. Niech pracownicy na home office również otrzymują czasem drobne gadżety, aby i oni wiedzieli, że są ważną częścią zespołu i doceniasz ich wkład w firmowe sukcesy.

Wydaje Ci się, że gadżety są zbędne i mało ważne, albowiem to wynagrodzenie stanowi dla ludzi największą motywację? Warto pamiętać, że miły gest ze strony pracodawcy również jest dla nich bardzo ważny. Okazuj zatem swoje zainteresowanie, zarówno tym, których widzisz na co dzień w pracy, jak i tym, którzy pracują zdalnie. Każdy lubi czuć się doceniony za włożony trud i zaangażowanie, dlatego zastanów się, jakie akcesoria sprawią ludziom radość, jakie najbardziej im się przydadzą, a następnie zamów je i zrób pracownikom miłą niespodziankę. Jakie gadżety IT warto wybrać, aby okazać kadrze podziękowanie?

Jakie gadżety IT wybrać dla pracowników? - Top 5 najciekawszych upominków!Dostępnych gadżetów jest naprawdę wiele. Oferta produktów jest bardzo szeroka, więc każdy znalazłby odpowiedni prezent dla siebie. Możesz zatem dopasować drobiazg dla każdego pracownika indywidualnie, spersonalizować kolorystycznie, a także umieścić na nim logo firmy i przewodnie hasło. Elektroniczne gadżety IT muszą spełniać oczekiwania pracowników. Powinny być więc wyjątkowe, przemyślane i starannie zapakowane. Warto postawić na akcesoria użyteczne, eleganckie i bardzo funkcjonalne. Niezwykle ważna jest ich jakość oraz perfekcyjne wykonanie. Jakie produkty wybrać? Jakie najlepiej się sprawdzą? Oto nasze propozycje, najciekawsze gadżety IT elektroniczne:

Laptopy i tabletyLaptopy i tablety dla pracowników zdalnych jako gadżety? Dlaczego nie? Laptop to gadżet idealny, zarówno upominek, jak i narzędzie pracy. Nowoczesny sprzęt w prezencie od pracodawcy to niezwykły gest, bardzo miły i szczególnie ważny. Każdy pracownik byłby nim zachwycony i poczułby się bardzo doceniony, mimo iż na co dzień jest nieco zapomniany i odizolowany, ponieważ pracuje na home office, zdalnie.

Powerbanki i ładowarki indukcyjnePowerbanki i ładowarki indukcyjne to dzisiaj jedne z najpopularniejszych gadżetów firmowych. Pracownicy zdalni na pewno nieraz z nich skorzystają, zwłaszcza jeśli muszą być w stałym kontakcie z pracodawcą, zleceniodawcą i współpracownikami. Praca zdalna na home office nie polega już tylko na wykonywaniu czynności w domu przy komputerze, albowiem wiele działań wykonuje się też na telefonie. Możliwość ładowania urządzenia w każdej sytuacji i w dowolnym miejscu bardzo ułatwia życie, pracę i bycie w kontakcie. Dlatego też powerbanki to bardzo dobre gadżety dla pracowników zdalnych, np. programistów i informatyków. To przydatne urządzenie i doskonałe rozwiązanie w przypadku freelancera, który pracuje poza biurem i często zmienia miejsce, z którego wykonuje obowiązki zawodowe. Natomiast w przypadku osób wykonujących pracę z jednego miejsca, lepszym gadżetem będą ładowarki indukcyjne, które pozwalają wygodnie i szybko naładować telefon, bez dostępu do gniazdka elektrycznego.

Zegarki i SmartwatcheSmartwatche, eleganckie zegarki to bardzo modne i nowoczesne gadżety, idealne na prezent z wyższej półki premium. Jest to również znakomity sposób na ciągłą ekspozycję logo naszej firmy, ponieważ pracownik na pewno będzie go nosił wszędzie. Nowoczesny smartwatch to idealne rozwiązanie, jeśli szukamy gadżetów dla osób pracujących zdalnie.

Głośniki BluetoothGłośniki Bluetooth umilą pracę, więc na pewno sprawdzą się doskonale. Wielogodzinna praca przy komputerze może być nużąca i bardzo męcząca, ale urozmaicić ją może muzyka ulubiona. Choć hałasy podczas pracy czasem rozpraszają, to ciche dźwięki ulubionych utworów często się sprawdzają i bardzo pomagają. Muzyka może być dobrym sposobem na zwiększenie produktywności i efektywności, dlatego głośniki Bluetooth powinny być dobrej jakości. Dziś dostępne są m.in. nowoczesne modele wykonane z ekologicznych materiałów, takich jak włókno słomy pszenicy, bambus czy drewno.

Słuchawki bezprzewodoweSłuchawki bezprzewodowe to zawsze dobry gadżet dla pracownika. Dla niektórych nawet lepszy od głośnika! Słuchawki bezprzewodowe są łatwe w użyciu - między muzyką a połączeniami przechodzi się przy pomocy jednego przycisku. Łączność z urządzeniami nawiązuje się błyskawicznie, a dzięki obsłudze technologii Bluetooth 5 słuchawki działają bardzo stabilnie. Każda ze słuchawek posiada mikrofon o wysokiej rozdzielczości i gwarantuje czysty dźwięk doskonałej jakości. Obecnie można też znaleźć wysokiej jakości słuchawki, gwarantujące doskonałą jakość dźwięku, wykonane jednocześnie z ekologicznych materiałów. Niewątpliwie, tak samo jak w przypadku głośników, tego typu produkty to bardzo dobre gadżety dla pracowników.