Wiadomości

  • 25 lipca 2022
  • wyświetleń: 1877

Thrillery trzymające w napięciu - jakie produkcje obejrzeć?

Materiał partnera:

Dobry thriller to taki, podczas oglądania którego boisz się mrugnąć oczami, aby nic nie przegapić. Zapraszamy Cię więc na kilka godzin emocjonujących i nieprzewidywalnych zdarzeń. Poznaj Ivy, Ninę, a także Thomasa i wiele innych ciekawych postaci. Sprawdź, jak myślą i działają pod wpływem różnorakich emocji. Skup się na filmach i daj się ponieść budującym napięcie historiom.

Thrillery trzymające w napięciu - jakie produkcje obejrzeć?


Jakie thrillery warto obejrzeć?Przygotowaliśmy kilka odmiennych od siebie propozycji, aby każdy mógł znaleźć wśród nich coś dla siebie. Wybierz thriller psychologiczny, fantastycznonaukowy lub dramat i już teraz rozpocznij porywający seans.

"Osada" (2004), reż. M. Night ShyamalanCzy odważysz się wyjść poza granice osady? Mieszkańcy niewielkiej społeczności żyją w środku lasu, a w obawie przed krwiożerczymi i potwornymi bestiami nie wychodzą nigdzie dalej. Nikt nie kwestionuje wprowadzonych bardzo dawno zasad do czasu, kiedy Lucius opuszcza osadę i wchodzi w głąb lasu. Tym samym budzi bestie, które zaczynają nękać społeczność. Jedyną osobą, która może ochronić mieszkańców wioski jest niewidoma dziewczyna Ivy. W wyniku zatrważającego ataku bestii Ivy zmuszona jest wyruszyć do lasu po ratunek. Przekonaj się, czy dziewczyna widząca dotykiem i zapachem zdoła uratować wioskę.

"Czarny łabędź" (2010), reż. Darren AronowsyW jednej z nowojorskich oper planowane jest wystawienie baletu "Czarny łabędź". Reżyser - Thomas Leroy postanawia zastąpić dotychczas występującą primabalerinę młodszą baletnicą Niną. Dziewczyna bardzo angażuje się w ćwiczenia, a pod okiem despotycznej matki stara się zrobić wszystko, aby występ w balecie wyszedł jak najlepiej. Do rywalizacji o rolę włącza się także Lily, której charakter zdaje się odzwierciedlać właśnie Czarnego Łabędzia. Między młodymi dziewczynami zaczyna kiełkować niezdrowa rywalizacja, a Nina odkrywa w sobie zupełnie nową i nieprzewidywalną osobowość... Sprawdź, której z nich uda się zdobyć upragnioną rolę.

Trylogia "Więzień labiryntu" (2014), "Więzień labiryntu: Próby ognia" (2015) i "Więzień labiryntu: Lek na śmierć" (2018) reż. Wes BallTo propozycja także dla trochę młodszych widzów. Poznaj chłopców, którzy zostają uwięzieni w ogromnym i ciągle zmieniającym się labiryncie. Nie pamiętają oni świata z zewnątrz, ale za wszelką cenę muszą wydostać się z pełnego niebezpieczeństw tajemniczego miejsca. Dzięki wytrwałości i współpracy wypracowują system, dzięki któremu przetrwanie w labiryncie jest możliwe. Czy chłopcom uda się wydostać? Co kryje się pod enigmatyczną nazwą DRESZCZ? Jak zakończy się ta walka o przetrwanie? Koniecznie urządź maraton "Więźnia labiryntu" i poznaj odpowiedzi na wszystkie pytania.

Emocje sięgną zenitu!Chcesz do końca filmu trwać w niepewności co do rozwiązania niektórych zagadek? Sprawdź propozycje, które nie pozwolą Ci przysnąć przed ekranem. A jeśli po ich obejrzeniu wciąż będziesz czuć niedosyt mocnych wrażeń, dzięki Netii zyskaj dostęp do platformy streamingowej Disney+ i wejdź na huśtawkę emocji raz jeszcze.