czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 8 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 467

Czy warto zamawiać zakupy spożywcze do swojego mieszkania?

Materiał partnera:

W ostatnim czasie coraz częściej Polacy decydują się na robienie zakupów spożywczych drogą online. Wybierają produkty za pomocą aplikacji, a następnie czekają aż kurier dostarczy im je prosto pod drzwi. Niektórzy jednak obawiają się takiej formy zakupów. Dziś chcielibyśmy przedstawić auty związane z tą usługą.

Czy warto zamawiać zakupy spożywcze do swojego mieszkania?


Oszczędność czasuNa pewno ogromnym atutem jest sama oszczędność czasu. Nie musimy bowiem marnować go na chodzenie po sklepach. Chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, ile potrafią zająć nawet proste zakupy spożywcze. Musimy do tego jeszcze dojechać do marketu, a potem wrócić do naszego mieszkania, w dodatku często wnosząc ciężkie siatki przez kolejne piętra naszej klatki schodowej.
Tymczasem zamówienie kuriera sprawi, że możemy wykorzystać zaoszczędzony czas na cokolwiek innego. To znakomite rozwiązanie, dzięki któremu w końcu będziemy mieć, kiedy poczytać książkę, czy obejrzeć zaległe odcinki serialu.

Korzystanie z aplikacjiNiektórzy obawiają się, że nie poradzą sobie z aplikacją. Jednak nic bardziej mylnego. Jest ona prosta i intuicyjna, dzięki czemu zamówienie będą w stanie złożyć nawet starsze osoby, które nie korzystają często z telefonu. Wystarczy podać swój adres, aby sprawdzić, czy w naszej lokalizacji mamy opcję dostawy. Jeśli tak, kolejnym krokiem jest wybór terminu przyjazdu kuriera. Następnie pozostaje nam już tylko wybrać interesujące nas produkty oraz dokonać opłaty za zamówienie. Proste, szybkie i intuicyjne.

Termin dostawyNo właśnie, kwestia terminu dostawy również jest istotna. Osoby, które jeszcze nigdy nie zamawiały produktów spożywczych drogą online, obawiają się, że kurier przyjedzie w momencie, kiedy akurat nie będzie ich w domu. Na szczęście podczas zamawiania to my ustalamy, jaki termin nam pasuje. Możemy wybrać nie tylko dzień, ale również konkretną godzinę. Dzięki temu będziemy mogli odpowiednio dostosować swój grafik w taki sposób, aby na pewno być w domu o wybranej przez nas porze. Jeśli złożymy zamówienie odpowiednio wcześnie, to jest możliwe otrzymanie swoich produktów nawet tego samego dnia!

Sposób pakowaniaWażną kwestią jest również pakowanie oraz sposób dostawy. W przypadku InPost Fresh nie musimy się o nic martwić. Kadra jest odpowiednio przeszkolona, a w dodatku pojazdy są swego rodzaju lodówko-zamrażarkami na kółkach. Dzięki temu wszystkie produkty są świeże i dojadą do nas w nieuszkodzonym stanie. Nie martwimy się więc, że dostaniemy rozbite jajka czy uszkodzone opakowanie jogurtu.

PodsumowanieJeśli zastanawiasz się nad tym, gdzie robić zakupy spożywcze online, to wiedz, że tego typu usługi oferuje InPost Fresh. Jest to nowa usługa, która szybko zyskuje sympatię wśród Polaków. Nie ma się czemu dziwić. Korzystanie z aplikacji jest proste, a nasze zakupy otrzymamy bardzo szybko. Na ten moment firma współpracuje z dwoma sklepami - są to Makro oraz Carrefour. Obecnie dostawy realizowane są w kilku polskich miastach oraz ich okolicach. Z usługi dostawy z Marko możemy skorzystać w Warszawie i Łodzi, natomiast dostawa z Carrefoura dostępna jest w Krakowie, Katowicach, Warszawie, Sosnowcu, Mysłowicach oraz Czeladzi.