Wiadomości

  • 22 września 2022
  • 23 września 2022
  • wyświetleń: 10215

Morderstwo w bielskim Hałcnowie. Nie żyje kobieta!

Dzisiaj około godziny 14.30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o nieprzytomnej kobiecie na terenie jednej z posesji w bielskim Hałcnowie. Na miejscu okazało się, że kobieta nie żyje i padła ofiarą morderstwa. Trwa policyjne śledztwo.

policja, radiowóz, ilustracja
Morderstwo w bielskim Hałcnowie. Nie żyje kobieta! · fot. Urząd Marszałkowski


Policja nie udziela żadnych szczegółowych informacji w sprawie zdarzenia jak i samej ofiary. - Potwierdzam, że doszło do morderstwa - poinformowała nas asp. szt. Katarzyna Chrobak z KMP w Bielsku-Białej.

Z nieoficjalnych informacji do jakich się nam udało dotrzeć wynika, że do tragedii doszło podczas rodzinnej awantury, podczas której córka zabiła matkę. Śmiertelny cios miał zostać zadany metalowym przedmiotem. Również z nieoficjalnych informacji wynika, że sprawczyni przestępstwa została zatrzymana przez mundurowych. Trwa policyjne śledztwo. Na miejscu pracują śledczy i technicy kryminalistyki. Czynności nadzoruje prokuratura.

Więcej szczegółów w tej sprawie, do których dotarł portal bielsko.info, można znaleźć w artykule "Rodzinny dramat w Hałcnowie. Znamy okoliczności tragedii".

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.