Wiadomości

  • 28 września 2022
  • 6 października 2022
  • wyświetleń: 3056

Szkoła języków obcych Salut-Hola zaprasza na zajęcia online

Materiał partnera:

Znasz już angielski i pora na drugi język? A może fascynuje cię gorąca Hiszpania, tajemniczy Meksyk lub chcesz samodzielnie zamówić kawę na szczycie wieży Eiffla? Kolejnego języka nauczysz się bez wychodzenia z domu w szkole Salut Hola.

Szkoła języków obcych Salut-Hola zaprasza na zajęcia online


Salut Hola - innowacyjne i skuteczne metody nauki języków hiszpańskiego i francuskiegoCo jest najważniejsze w znajomości języka obcego? Wbrew pozorom nie dogłębna znajomość gramatyki i umiejętność odmiany czasowników we wszystkich możliwych czasach. Tym, na co kładą największy nacisk lektorzy w Salut Hola, jest sztuka komunikacji, a więc rozwijanie kompetencji językowych tak, by możliwe było porozumiewanie się w obcym języku we wszystkich codziennych sytuacjach.

Autorski program zakłada rozszerzanie i utrwalanie raz poznanego materiału, a nie schematyczne przechodzenie do kolejnych tematów. Dzięki temu nauka jest przyjemniejsza, a ewentualne niedociągnięcia łatwiejsze do nadrobienia. Zajęcia są prowadzone stacjonarnie bądź online. W tym drugim przypadku możesz się uczyć, gdzie chcesz i kiedy chcesz, nawet w czasie podróży.

Ile lat musi mieć dziecko, by uczyć się w Salut Hola?Salut Hola to nie tylko lekcje dla młodzieży i dorosłych, ale też dla dzieci. Fantastyczna zabawa, która jednocześnie oswaja z językiem, dostępna jest już dla dwulatków. To nieskrępowana zabawa pełna śmiechu, tańca, zajęć ruchowych, piosenek, a nawet pluszaków. Dzieci nie wiedzą, że się uczą, jednakże ich zasób słów z zajęć na zajęcia staje się coraz większy. Posługiwanie się drugim językiem w przyszłości będzie dla dziecka tak naturalne, jak mówienie po polsku.

Na naukę języka obcego nigdy nie jest za późno. Zrób to z Salut Hola!Czas na naukę jest tylko w wieku szkolnym? Salut Hola udowadnia, że absolutnie nie! Kursy dla dorosłych nie mają ograniczenia wiekowego. Chcesz się uczyć? Po prostu się zapisz! W Salut Hola poznasz nowatorskie metody edukacyjne, zupełnie inne niż te, które możesz pamiętać ze szkoły. Nauka będzie się kojarzyła z przyjemną rozrywką, a przy tym będzie bardzo efektywna. Niepostrzeżenie nauczysz się mówić, pisać i czytać po francusku lub hiszpańsku. To wcale nie takie trudne!

Chcesz poznać pełną ofertę Salut Hola? Wszystkie informacje dostępne są na stronie: https://salut-hola.com