czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 maja 2003
  • wyświetleń: 1334

Wysokie miejsca harcerzy

27 kwietnia w Bydgoszczy odbyły się XIII Mistrzostwa Polski w Pływaniu Związku Harcerstwa Polskiego, w których uczestniczyła 14 Drużyna Harcerska „Matnia” działająca przy Szkole Podstawowej nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach w składzie Adrian Tekieli, Natalia Tekieli, Jakub Czulak, Paweł Okolus, Kamil Wątor, Patryk Mocko pod opieką swojego drużynowego Stanisława Londzina oraz Andrzeja Tekieli.

W zawodach uczestniczyło około 100 harcerzy z całej Polski. W silnej konkurencji 8 reprezentacji nasza sześcioosobowa drużyna zajęła w klasyfikacji ogólnej 3 miejsce.

Chciałbym w tym miejscu podziękować Urzędowi Miasta a w szczególności panu burmistrzowi Markowi Kwaśnemu, radnemu Grzegorzowi Lubeckiemu, dyrektorowi Miejskiego Domu Kultury Bolesławowi Folkowi za umożliwienie nam startu w zawodach poprzez zapewnienie bezpłatnego przejazdu. Myślę, że nasze wyniki (4 mistrzów Polski) mówią o tym, iż warto stawiać na rozwój kultury fizycznej naszej młodzieży oraz że Czechowice-Dziedzice w sporcie to nie tylko dżudo oraz kajaki.

Wyniki indywidualne:

Styl grzbietowy
Tekieli Adrian – 1 miejsce – Mistrz Polski
Tekieli Natalia – 2 miejsce
Mocko Patryk – 5 miejsce

Styl klasyczny
Okolus Paweł – 1 miejsce Mistrz Polski
Czulak Jakub – 3 miejsce

Styl dowolny
Wątor Kamil – 1 miejsce – Mistrz Polski
Tekieli Natalia – 1 miejsce – Mistrz Polski
Tekieli Adrian – 2 miejsce
Okolus Paweł – 5 miejsce
Czulak Jakub – 7 miejsce
Mocko Patryk – 8 miejsce

Sztafeta 4 x 50m
Adrian Tekieli, Jakub Czulak, Kamil Wątor, Paweł Okolus – 2 miejsce


Londzin Stanisław

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.