Wiadomości

  • 16 października 2022
  • 18 października 2022
  • wyświetleń: 10602

Kozy przechadzały się po terenie miasta. Przywędrowały z Pszczyny

Straż miejska poszukiwała właściciela 3 kóz, które w niedzielę od godzin porannych przechadzały się po terenie miasta. Okazało się, że zwierzęta przywędrowały do Czechowic-Dziedzic z... Pszczyny!

Uwaga! Straż Miejska poszukuje właściciela kóz!
Uwaga! Straż Miejska poszukuje właściciela kóz - 16.10.2022 · fot. Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach


W niedzielny wieczór funkcjonariusze poinformowali, że zwierzęta zostały zabezpieczone na jednej z prywatnych posesji przy ulicy Legionów 86 (przy lodziarni).

Uwaga! Straż Miejska poszukuje właściciela kóz!
Uwaga! Straż Miejska poszukuje właściciela kóz - 16.10.2022 · fot. Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach


W poniedziałek strażnicy w mediach społecznościowych przekazali informację o odnalezieniu właściciela kóz. Okazuję się, że zwierzęta przywędrowały do Czechowic-Dziedzic z... Pszczyny!

Nie wiadomo dokładnie, jaką przebyły trasę.

- Widziane były na obrzeżach Kaniowa w rejonie lotniska, w okolicach kopalni Silesia, a następnie w centrum Czechowic-Dziedzic, skąd zawędrowały na ul. Legionów - przekazała nam zastępca kierownika SM, Dorota Bednarczyk.

Zwierzęta zostały odebrane przez właściciela około 1.00 w nocy. - Został pouczony z art. 77 kodeksu wykroczeń. Na szczęście nikomu nic się nie stało oraz nie zostały zgłoszone żadne szkody, które zwierzęta mogły wyrządzić - poinformowali strażnicy.

Loading...

ar, mp / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.