Wiadomości

  • 27 października 2022
  • wyświetleń: 2472

Zmagają się z niepełnosprawnością, walczą na matach

Niepełnosprawność nie przeszkadza w uprawianiu sportu. Udowadniają to młodzi sportowcy. Władze Czechowic-Dziedzic uhonorowały niepełnosprawnych sportowców. Wyróżnienia trafiły do zawodników, którzy promują miasto na arenach judo.

W Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach wręczone zostały nagrody pieniężne burmistrza dla zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe i reprezentujących Gminę Czechowice-Dziedzice.

Jak poinformował Ratusz, nagrodzeni zostali mieszkańcy Czechowic-Dziedzic trenujący na co dzień w Uczniowskim Klubie Sportowym "Lolek" w Kozach: Marzena Piecha - za udział w Mistrzostwach Polski Osób z Niepełnosprawnościami w Judo gdzie zajęła I miejsce, oraz Dawid Szweda - za udział w Mistrzostwach Polski Osób z Niepełnosprawnościami w Judo gdzie zajął II miejsce.

- Nagrodzonym gratulowano osiągnięć sportowych i zaangażowania w treningi. Podkreślono też, że sportowe sukcesy nagrodzonych są powodem do dumy dla całej społeczności Czechowic-Dziedzic i mają nieocenioną wartość dla promowania naszego miasta w kraju i za granicą - nie kryją dumy z młodych, zdolnych sportowców przedstawiciele czechowickiego Ratusza.

raz / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.