czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 listopada 2022
  • wyświetleń: 1751

LGR Bielska Kraina ponownie tworzy bazę punktów sprzedaży ryb

Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina zachęca gospodarstwa rybackie z obszaru swojego działania do zgłaszania chęci znalezienia się na liście punktów sprzedaży ryb.

Reklama

LGR Bielska Kraina tworzy bazę punktów sprzedaży ryb
LGR Bielska Kraina ponownie tworzy bazę punktów sprzedaży ryb · fot. Pixabay


- Stworzona przez nas baza ma na celu w okresie przedświątecznym pomóc konsumentom w wyborze miejsca zakupu ryb od lokalnych producentów, z gwarancją świeżości i najwyżej jakości produktów. Baza zostanie zamieszczona na naszej stronie internetowej oraz stronach internetowych naszych partnerów. Ponadto na antenie Radia Bielsko zamieszczone zostaną spoty, zachęcające do zakupu ryb prosto z gospodarstw rybackich z naszego terenu - informuje Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina.

W ubiegłym roku na liście znalazło się łącznie 61 gospodarstw rybackich z gmin Bestwina, Czechowice-Dziedzice, Jasienica, Jaworze oraz Wilamowice. Na liście umieszczone zostaną dane gospodarstwa rybackiego wraz miejscem sprzedaży ryb, kontaktem telefonicznym oraz rodzajem ryb, które gospodarstwo ma w swojej ofercie.

Zgłoszenia LGR Bielska Kraina przyjmuje telefonicznie pod numerem 725 449 170, lub e-mailowo: biuro@bielskakraina.pl. W przypadku wysłania e-maila należy podać nazwę gospodarstwa rybackiego, dokładny adres punktu lub punktów sprzedaży ryb, telefon kontaktowy i rodzaj ryb (np. karp, amur, szczupak, itp.).

LGR Bielska Kraina ponownie tworzy bazę punktów sprzedaży ryb
LGR Bielska Kraina ponownie tworzy bazę punktów sprzedaży ryb · fot. LGR Bielska Kraina

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.