Wiadomości

  • 6 listopada 2022
  • wyświetleń: 2052

LGR Bielska Kraina ponownie tworzy bazę punktów sprzedaży ryb

Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina zachęca gospodarstwa rybackie z obszaru swojego działania do zgłaszania chęci znalezienia się na liście punktów sprzedaży ryb.

LGR Bielska Kraina tworzy bazę punktów sprzedaży ryb
LGR Bielska Kraina ponownie tworzy bazę punktów sprzedaży ryb · fot. Pixabay


- Stworzona przez nas baza ma na celu w okresie przedświątecznym pomóc konsumentom w wyborze miejsca zakupu ryb od lokalnych producentów, z gwarancją świeżości i najwyżej jakości produktów. Baza zostanie zamieszczona na naszej stronie internetowej oraz stronach internetowych naszych partnerów. Ponadto na antenie Radia Bielsko zamieszczone zostaną spoty, zachęcające do zakupu ryb prosto z gospodarstw rybackich z naszego terenu - informuje Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina.

W ubiegłym roku na liście znalazło się łącznie 61 gospodarstw rybackich z gmin Bestwina, Czechowice-Dziedzice, Jasienica, Jaworze oraz Wilamowice. Na liście umieszczone zostaną dane gospodarstwa rybackiego wraz miejscem sprzedaży ryb, kontaktem telefonicznym oraz rodzajem ryb, które gospodarstwo ma w swojej ofercie.

Zgłoszenia LGR Bielska Kraina przyjmuje telefonicznie pod numerem 725 449 170, lub e-mailowo: biuro@bielskakraina.pl. W przypadku wysłania e-maila należy podać nazwę gospodarstwa rybackiego, dokładny adres punktu lub punktów sprzedaży ryb, telefon kontaktowy i rodzaj ryb (np. karp, amur, szczupak, itp.).

LGR Bielska Kraina ponownie tworzy bazę punktów sprzedaży ryb
LGR Bielska Kraina ponownie tworzy bazę punktów sprzedaży ryb · fot. LGR Bielska Kraina

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.