Wiadomości

• 13 listopada 2022
  • wyświetleń: 6455

[ZDJĘCIA] Jesienne starty zawodników Klubu Strong Life

Jesienny Sezon zawodników Klubu Sportowego Strong Life Czechowice-Dziedzice to starty zarówno najmłodszych, jak i dorosłych (sekcja kulturystyki). Czas na podsumowanie!

Jesienne starty zawodników Klubu Sportowego Strong Life · fot. Elżbieta Zarębska

Starty najmłodszych:

Sekcja Fitness Sportowe Dzieci-Kategoria Akro Solo

• Puchar Polski PZSC 2022 - Kamienica - Julia Buchcik - wicemistrz Polski Akro Solo
  • Puchar Polski PZSC 2022 - Busko Zdrój - Hania Kowalczyk - wicemistrz Polski Akro Solo

Puchar Polski - Polski Związek Sportowy Cheerleadingu Kielce 2022 - kategoria Akro Solo:

• Julia Buchcik - miejsce II
  • Hania Kowalczyk - miejsce III.

Starty dorosłych

Sekcja kulturystyki

• Mateusz Zybura - Classic Physigue mężczyzn - I Miejsce Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Kulturystyce i Fitness PZKFiTS- Grodzisk Wielkopolski
  • Mateusz Zybura - wicemistrzostwo Polski Classic Physique - Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness PZKFiTS- Grodzisk Wielkopolski
  • Maciej Kiełtyka - III Miejsce Kulturystyka mężczyzn +90 kg - Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Kulturystyce i Fitness PZKFiTS.

Zawodnik KS Strong Life Mateusz Zybura wywalczył wicemistrzostwo Grand Prix PEPA- Opava, a Maciej Kiełtyka wywalczył srebrny medal na Grand Prix PEPA-Opava.

Gratulacje! Trzymamy kciuki za kolejne starty!